SPA центрове в София?

  • 528
  • 4
Здравейте  Simple Smile,
Моля да ми препоръчате, някой СПА център в София. Имам предвид такъв, в който има разни водни процедури / басейн, джакузи/.
 Ако някоя от вас е посещавала DREAM, моля да сподели впечатления.
Интересуват ме и цените, а също така дали може да се заведе и малко дете /3г./.

Благодаря предварително  и много поздрави на всички  bouquet.
Виж целия пост
# 1
Toва е сайта на спа дрйм. Там съм ходила само на фитнес, сауна и парна баня но като цяло е направено много хубаво. Сигурна съм, че спа услугите са на ниво. В сайта им можеш да погледнеш цените. До колкото знам има детски кът където да оставиш детенцето но дали се плаща не мога да кажа.
http://www.dreamspa-bg.com/about.html
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 2
Хубаво е, но не ми хареса това, че трябва да се катериш нагоре-надолу от парната баня например до джакузито и басейна. Нямаше никакви хора, което е плюс. Но пък в детската стая нямаше персонал, при когото да оставиш детето  Confused
Виж целия пост
# 3
Аз съм ходила в Дрийм и ако не те притеснява това ,че е малко празничко/или може би аз см нацелвала такива моменти/ е приятно.
Тези дни ,само да ми свърши цикъла и съм решила да посетя комплекс Виктория на Симеоновско шосе ,там също има басейн , а и онзи ден в салона чух много добри отзиви от едни клиентки.
Виж целия пост
# 4
На мен ми подариха за рождения ден подарък еднократно посещение+масаж, много съм доволна. Наистина обаче беше празно, освен мен и обслужващия персонал да имаше най-много още 1-2 човека, което всъщност на мен ми харесва, защото не обичам навалиците smile3503 Аз лично тъй като не мога да ходя на процедури с високи температури - тип сауна, парна баня, дори и басейните ми бяха топлички, посетих фитнеса, направиха ми масаж и отидох в стаята за релакс и откарах около 3-4 часа, а за човек, който няма проблеми с високите градуси, сигурно цял ден би останал там. Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия