От къде се издава вторият и третият болничен

  • 592
  • 13
Някой знае ли от къде да си взема вторият и третият болничен newsm78
Виж целия пост
# 1
Вторият болничен лист се издава от болницата след раждането , а третият - от педиатъра на детето.
Виж целия пост
# 2
Още в родилния дом ти се издава един болничен за 42 дни от деня на раждането на бебето, които се продължава след това от личния лекар...
Виж целия пост
# 3
след болничния, който ти дават от болницата, другият - за остатъка до 135 дена - от педиатъра.
после нямало нужда, но не знам. още не съм стигнала до там. Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много,за това не бях питала никой
Виж целия пост
# 5
Момичета, някой знае ли втория болничен трябва ли да е придружен с някоя от декларациите като го предаваме?
Виж целия пост
# 6
втория  се издава от болницата  дето си раждала,а третия от педиатъра на бебчо не са ми изкали никакви други декларации
Виж целия пост
# 7
втория  се издава от болницата  дето си раждала,а третия от педиатъра на бебчо не са ми изкали никакви други декларации
точно така Peace
Виж целия пост
# 8
А ако преносиш, за дните от термина до раждането трябва пак от гинеколога, аз за тях не знаех и после хубаво че ми ги издаде със задна дата, защото ми ги поискаха чак след 1,5 месец  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Вторият болничен лист се издава от болницата след раждането , а третият - от педиатъра на детето.
така беше и при мен Peace
Виж целия пост
# 10
втория  се издава от болницата  дето си раждала,а третия от педиатъра на бебчо не са ми изкали никакви други декларации

След изтичане на срока на третия болничен лист се подава молба до работодателя за ползване на остатъка от отпуска в размер до 315 дни. Ако първия болничен е издаден след 01.01.2007 г. ще трябва да попълните и още няколко документа, защото обезщетението ще ви се заплаща директно от НОИ
Виж целия пост
# 11
Извинявай мила но не разбрах какво трябва да се направи като ми изтече и третият болничниркакво и каде се подава.
Виж целия пост
# 12
Първия от гинеколога , втория от болницата и третия от JP - то . ако преносш или родиш по - рано JP - то оправя " недоразуменията" . А ще ти трябва декларация , която работодателя ти е длъжен да вземе от НОИ , да я попълниш и после да я занесе пак той там. Особено ако влизаш в болнични от началото на 2007 г.
Виж целия пост
# 13
Първия от гинеколога , втория от болницата и третия от JP - то . ако преносш или родиш по - рано JP - то оправя " недоразуменията" . А ще ти трябва декларация , която работодателя ти е длъжен да вземе от НОИ , да я попълниш и после да я занесе пак той там. Особено ако влизаш в болнични от началото на 2007 г.
Декларация подаваш на работодателя за остатъка от 135 до 315 дни,а той от своя страна я представя в НОИ,това е според новите промени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия