рингове за готвене

  • 6 312
  • 21
Всъщност не знам дали така се казват, но представляват едни пръстени метални с различни размери и с тях човек може да прави правилни форми при сервиране и готвене, та знаета ли от къде бих могла да си намеря такива? newsm78
Виж целия пост
# 1
направи си от консервена кутия, като я отвориш от двете страни.
само трябва да търсиш такива консерви, дето са с бордове и от двете страни.
Виж целия пост
# 2
наричат се райфове
 Peace
и предимно за блатове на торти се  използват
Виж целия пост
# 3
Ще следя темата - и аз искам такива  Wink
Виж целия пост
# 4
наричат се райфове
 Peace
и предимно за блатове на торти се  използват

Аз пък с такива съм виждала любимия ми Звездев да сервира основно салати. Диаметърът им е сигурно не повече от 10-12 см. Но не съм търсила и не мога да кажа къде има.....

Тортените са само за времето, през което тортата се стяга в хладилника, нали?
Виж целия пост
# 5
В ТСМ - Магазините съм виждала подобни.
Виж целия пост
# 6
Благодаря Ви за отговорите, на мен не ми трябват за торта, а по-малки-например като започнеш от диаметър от 5 см. и така през 2 например до 9 или 11см. Може би в магазините за дом.потреби?
Виж целия пост
# 7
наричат се райфове
 Peace
и предимно за блатове на торти се  използват

Аз пък с такива съм виждала любимия ми Звездев да сервира основно салати. Диаметърът им е сигурно не повече от 10-12 см. Но не съм търсила и не мога да кажа къде има.....

Тортените са само за времето, през което тортата се стяга в хладилника, нали?
тортените са  по време на печене   и понеже дъното е подвижно няма опасност от залепване и печене на блата
Виж целия пост
# 8
zа туй ли иде ре4
http://www.cake-company.de/shop/images/product_images/popup_images/479_0.jpg
Виж целия пост
# 9

тортените са  по време на печене   и понеже дъното е подвижно няма опасност от залепване и печене на блата


Не съм убедена  Simple Smile
Формите с откопчаваща се стена са за печене - да, но ринговете са само за стягане на тортата....дори има такива с коригиращ се диаметър, да се ползва за различни по големина блатове  Simple Smile - точно като на снимката по-горе........
Виж целия пост
# 10

тортените са  по време на печене   и понеже дъното е подвижно няма опасност от залепване и печене на блата


Не съм убедена  Simple Smile
Формите с откопчаваща се стена са за печене - да, но ринговете са само за стягане на тортата....дори има такива с коригиращ се диаметър, да се ползва за различни по големина блатове  Simple Smile - точно като на снимката по-горе........
явно говорим за различни неща
Виж целия пост
# 11
Здравейте отново, нещо такова имам предвид, пък и сайта е интересен, има страшно много неща по сладкарската тема:
http://baking-cakes.kaiserbakeware.com/Cake-Tools.html
Виж целия пост
# 12
Сега вече съм сигурна, че ги намерих, извинявам се ако се повтарям:
http://www.kaiserbakeware.com/Ring-Cookie-Cutters-plu611990.html
Виж целия пост
# 13
Искам и аз такива рингове!
Виж целия пост
# 14
Записвам се да следя. И аз искам такива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия