Коризалия

  • 16 612
  • 12
Моля за вашето мнение , споделете вашия опит има ли смисъл въобще да си го вземам и можели без лекарско предписание ?
Виж целия пост
# 1
Ползваме го много често - при първи симптоми на хремата започваме веднага през час по едно.
Но това не означава, че не използваме и капки за нос Sad
Виж целия пост
# 2
А какво е това?
Виж целия пост
# 3
Хомеопатично лекарство за хрема .
Не съм го ползвала -ще следя темата
Виж целия пост
# 4
Ние също често го ползваме,но много важно е да се улови хремата в самото начало.
Аз лично съм довелна.От същата серия ползвам и хомеожен 9-при настинка,втрисане,болки в гърлото
Виж целия пост
# 5
При нас изобщо не помага.
Виж целия пост
# 6
И ние го ползваме, втърдява сополите. Като цяло съм доволна, но трябва веднага да се почне с него през 1ч. Давам го обикновено до 3, 4 дни като след първия (удърен) е през 2 ч. Може да се взима без лекарско предписание, става и за бебета.
Виж целия пост
# 7
Препоръчаха ми ' Коризалия' познати.Купих го,но не даде очаквания резултат.Редовно го давах на детето около3-4 дни.Може би при този силен грип,който изкарахме всички вкъщи,е безсилна 'Коризалия'-та!
Виж целия пост
# 8
Хомеопатията не лекува симптомно, но тъй като нямам възможност всеки път да тичам при моя хомеопат, го пия. При мен действа много добре, на първия ден елиминира хремата! Вече втора година го ползвам при хреми. При детето няма толкова добър ефект...явно не е нейното лекарство.
Виж целия пост
# 9
   Знаете ли как се пият и съхраняват хомеопатични лекарства, за да действат? Моята хомеопатка не харесва коризалията.
Виж целия пост
# 10
Аз я харесвам Коризалията, но трябва да се взема няколко дни, за да даде резултат, не е толкова експресна, колкото предполагах в началото.
Виж целия пост
# 11
Една колежка ме "светна" за Коризалията.

Ако се хване в началото хремата, помага, поне на мен. Смучат се първия ден доста често, иначе няма да има ефект.
Виж целия пост
# 12
давала съм на дъщеря ми преди да се запозная с принципите на хомеопатията. не е действала.
вече не бих и дала този боаронски букет, защото изобщо е извън  концепцията на хомеопатичното лечение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия