Мнение за д-р Монастирска

  • 3 313
  • 8
Моля ви,кажете ми мнение за д-р Монастирска като специалист по прблемно забременяване.Да ходя ли при нея,след като от 3год. почти не мога да забременея,правили сме много изследвания,спермограми,цветна снимка и всичко е било наред.Прочетох че тя е такъв специалист,но се колебая,защото навсякъде има противоречиви мнения за лекарите.Или при кой лекар да ходя?Има ли във Варна добри специалисти в тази област?
Виж целия пост
# 1
Има ли във Варна добри специалисти в тази област?
Да, препоръчвам ти д-р Александров.
Виж целия пост
# 2
 smile3501   НАИСТИНА Е ДОБЪР!
Виж целия пост
# 3
Чела съм доста за Монастирска, надделяват лошите отзиви и съм предубедена към нея. При Александров съм ходила, наистина е много добър лекар и 4овек. И при мен ве4е годините са то4но 3 с единствената разлика, че не съм правила цветна снимка. И сега смятам отново да подновя всичко, 4е около година бях спряла с лекарите  Embarassed Но определено смятам да се видя с д-р Александров!
Виж целия пост
# 4
Хич не си губи времето при д-р Монастирска, грабвай телефона и записвай час при Александров или Маркова.
П.С. Завиждам ти, че си от Варна, защото едни от най- добрите лекари в тази област са ти на една ръка разстояние Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Благодаря за споделените мненията.Ние също сме ходили при Александров,с нас също се отнесе добре.Той прави спермограмите на мъжа ми.Каза,че най-добре да изчакаме още малко - до пролетта-началото на лятото - и евентуално да направим лапароскопия, на която да се види вече със сигурност всичко наред ли е.Затова аз сега също не предприемам нищо,но това чакане доста ми е гадно,сякш времето си минава просто ей така.Не искам да го пропилявам.Но благодаря пак,ще се консултираме със него.
Виж целия пост
# 6
Аз в момента посещавам д-р Монастирска, но не бих желала да се обвързвам с коментар. Къде преглежда този д-р Александров?Дайте координати, моля!
Виж целия пост
# 7
Откажи се от Монастирска!
Препоръчвам ти екипите, които работят в АГ болница - Варна, т.е. доц. Маркова или д-р Чернева и в двата екипа работи д-р Александров като ембриолог. Ако решиш да ходиш при него бързай, защото ще заминава за Плевен в новата клиника, която откриват там. Вероятно няма да е за постоянно и ще се връща и във Варна, но като го питах, каза,  че по-рано от  месец март няма да тръгне. Мога да ти дам негов телефон: 0888/325-749
В клиника "Кисьови" е вторник и четвъртък от 16-18,30 ч. 052/631 888. Ако не с Александров, поне се свържи с Чернева или Маркова.
Успех!
Виж целия пост
# 8
О,това не го знаех,благодаря/Веднага ще се обадя да говоря с него и да го питам кога може да ме приеме.Ех,дано не остане в Плевен за постоянно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия