слуз в акото

  • 2 917
  • 15
Здравейте мами,
сигурно много пъти сте обсъждали тази тема, но не мога да намеря нищо , а много се притеснявам. Дъщеря ми е само на кърма. Ака по 3-4 пъти на ден. Преди няколко дни вечер акото и беше зеленикаво. А от 3-4 дни е нормално на цвят , но има слузести жилки. Това е при всяко хранене. на какво може да се дължи това? Много съм притеснена. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Колко е голяма? От кога започна проблема? Изпражненията и мазни ли са? Отговори ми и ще ти кажа за какво се съмнявам.
Виж целия пост
# 2
на 3 месеца и 26 дни. Цвета им е нормален. Не са обилни , но приличат на сопол.
Виж целия пост
# 3
Мазно, все едно разтопена свинска мас има ли по акото. Като и миеш дупето после да се мие по-трудно примерно
Виж целия пост
# 4
мисля че да
Виж целия пост
# 5
Мисля, че трябва да я заведеш на лекар. Моят син имаше същите проблеми. Сега е с едно заболяване . Не съм казала, че и твоето дете може да е болно от тази болест. За да се докаже се правят много изследвания. И най-вече аз все пак не съм лекар. Най добре я заведи на лекар, там ще ти кажат дали има такива признаци. Успех и не се притеснявай предварително.
Виж целия пост
# 6
Благодаря. Но какво значи това. Никога не съм чувала за такава болест.
Виж целия пост
# 7
Заболяването е най-честата наследствена болест със социално значение при бялата раса. При европейците муковисцидозата се среща при 1 на 2500 новородени деца, а 1 на всеки 25 души е носител на гена, без да е болен. Страданието засяга целия организъм, но най-често поразява белите дробове и панкреаса.
Виж целия пост
# 8
Тъй като засяга много органи, болестта се проявява по различен начин. Това я прави трудна за откриване, защото се маскира като различни банални дихателни или стомашно-чревни страдания. Най-често децата имат пневмония и хронично възпаление на панкреаса, който престава да произвежда необходимите за храносмилането ензими. Потвърждение на диагнозата се извършва с ДНК анализ на кръв, като се откриват мутации в гените. Такъв анализ може да се направи и на още неродени деца или на родителите им.

Виж целия пост
# 9
Ти пишеш че е наследствена. Но при нас май няматакава болест. Поне нито аз , нито таткото знаем за такова нещо.
Виж целия пост
# 10
И при нас нямаше , но лекарите така казват. Но пак ти казвам не се притеснявай предварително искрено се надявам да не е това. Дръж ме в течение, моля те
Виж целия пост
# 11
Мисля, че трябва да я заведеш на лекар. Моят син имаше същите проблеми. Сега е с едно заболяване наречено Муковисцидоза. Не съм казала, че и твоето дете може да е болно от тази болест. За да се докаже се правят много изследвания. И най-вече аз все пак не съм лекар. Най добре я заведи на лекар, там ще ти кажат дали има такива признаци. Успех и не се притеснявай предварително.
Не плаши така майката.Муковисцидоза е доста сериозна диагноза.
Според мен не е нещо сериозно.Зеленото ако понякога се получава от претоплене.
Най добре заведи детето на доктор.
Виж целия пост
# 12
И ние понякога сме имали слуз в лайната, предимно когато имаме хрема. Понякога е и от храната, въпреки че не сме били на кърма много дълго. Като заведеш бебето на лекар тогава ще разбереш дали изобщо му има нещо, не се притеснявай още от сега.
Виж целия пост
# 13
ок. Още утре ще се обадя на педито ни. На вас на каква възраст ви го откриха. И само това ли беше симптома?
Виж целия пост
# 14
На нас ни го откриха на 10 месеца . Преди това искарахме варицела и от там се отключи болеста. Имаше такива проблеми като вашите и понякога кашлише. Но пак ти казвам не се притеснявай предварително може да е наистина настинка , защото ние нямахме зелени изпражнения
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия