Колко кг да са гиричките ми

  • 10 059
  • 27
Смятам да се отнеса сериозно към проблема с мускулните групи на ръцете понеже не си ги харесвам.Мисля да си купя гирички,но не зная колко кг да са? Ходих до Adidas-а  и гледах,че има от 1кг и нагоре. Колко са подходящи за мен  ? Висока съм 1,65  на 50кг  newsm78
Виж целия пост
# 1
По около 1кг мисля, че е ОК Laughing Не ти трябват тежки - ако няма да правиш сериозни мускули Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Моят съвет е 2 кг. най-добре, като се правят 4 или 5 серии с по 25-30 повторения за хубаво стягане и оформяне. Моите са 2 или 2.5 кг. (не си спомням точно колко ги взех, че са от отдавана...)  Peace
Виж целия пост
# 3
В залата са 2,5кг тези,с които правя,но са големи .А тези,които гледах са мънички,тежестта е концентрирана  и ми се сториха много  тежки  newsm78
Виж целия пост
# 4
В залата са 2,5кг тези,с които правя,но са големи .А тези,които гледах са мънички,тежестта е концентрирана  и ми се сториха много  тежки  newsm78

Тогава си вземи по малко килограмови, на мене са ми съвсем леко тежки, а то трябва да бъде така, да ги усещаме, а не да ги вдигаме много лесно, иначе няма да се постигне никакъв ефект... Пробвай ги в магазина и тази, която ти ''дарпа'' мъничко значи тя е подходяща за теб...  Peace
Виж целия пост
# 5
1 кг ми се струват леки  Rolling Eyes, особено за традиционните упражнения. Ако два са ти тежки, по-добре почни с пълни бутилки по 1,5кг, а после си купи направо 2 кг гири.
Виж целия пост
# 6
2 кг.!  Peace
Виж целия пост
# 7
Ako 2 кг са ти тежки,в такъв случай по-добре започни с 1.
След известно време,няма да ги усещаш-тогава ще преминеш на 2 и така...

/Аз преди правих серии с по 3 кг,но не ги усещах,и минах на повече,за сметка н това в момента и тези ,които са ми от по 2кг ми тежат много.../
/Ако не ти се дават парички,си вземи една и редувай ръцете-аз така правя/.
Виж целия пост
# 8
Аз в залата съм ползвала по 2.300, идеални са ми. Вземи си около 2 кг, най- много 2.500, 1 кг са леки и според мен са стартови.
Между другото и аз скоро си мислех за гирички, защото нямам вкъщи. Какви кг има по магазините и на какви цени са?
Виж целия пост
# 9
В залата си правя упражненията с двете гирички едновременно по 2,5 ..защо така ми се видяха тежки тези от 1кг не знам,но явно ще си взема от 2кг .
Цените бяха ...едните по 18лв, другите по 22лв .. нещо такова,но сигурно ще има някъде и на по-ниска цена - тези просто бяха от Adidas и вероятно това оказва влияние в цифрата  Thinking
Виж целия пост
# 10
Цените бяха ...едните по 18лв, другите по 22лв .. нещо такова,но сигурно ще има някъде и на по-ниска цена - тези просто бяха от Adidas и вероятно това оказва влияние в цифрата  Thinking

Не е много, аз мислех че са доста по- скъпи. Да отивам утре и аз да си купувам едни. Laughing
Виж целия пост
# 11
Смятам да се отнеса сериозно към проблема с мускулните групи на ръцете понеже не си ги харесвам.Мисля да си купя гирички,но не зная колко кг да са? Ходих до Adidas-а  и гледах,че има от 1кг и нагоре. Колко са подходящи за мен  ? Висока съм 1,65  на 50кг  newsm78

килограм, максимум два. ще наблягаш на повечето бройки при правене на упражненията.
Виж целия пост
# 12
И в Метро има хубави гирички.Доста по-евтини.Но не се сещам конкретно за цената,Лейди.
Виж целия пост
# 13
Моите са от МЕТРО. Едните са по 1 кг, а другите са 3 кг.
мисля, че цената на тези от 1 кг беше към 6 лв, а тези от 3 май бяха към 8-9 лв.- не помня точно, но това са цени за 1 гиричка.
За аеробика ползвам тези от 1 кг., а за упражнения тези от 3 кг
Виж целия пост
# 14
Зависи от упражнението, което ще се прави.
2 кг. е добре- ако трябва да си купиш само едни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия