За колко време родихте?

  • 17 913
  • 237
Мили мами искам да ви попитам "за колко време родихте"      ylinfant , по-точно колко време продължиха предродилните и родилните ви болки doctor  докато се появи бебока ви? newsm30
Виж целия пост
# 1
2,30 часа Peace. Болките ми започнаха в 15,30 и в 18 вече бях родила Mr. Green За 1 час получих пълно разкритие Laughing Щях да родя и по-бързо, но бебо се беше заплел в пъпната връв и не можеше да излезне и се наложи епизотомия и вакум.
Виж целия пост
# 2
Болките ми започнаха в 3.30 през ноща, и родих в 6.35 следобяда.
Виж целия пост
# 3
Уф, 16 часа! Добре, че бързо се забравя. Надявам се, че следващия бебо (засега е само замислен  Grinning) ще бъде по-бърз.
Виж целия пост
# 4
В 21.30 ми изтекоха водите,в 00.55 родих,значи близо 3 часа Laughing
Виж целия пост
# 5
Болките започнаха в 3.00 сутринта , а ме срязаха в 11 вечерта, защото не можеха вече да ме чакат. Ако не бяха направили секцио сигурно още щях да се помъча Grinning
Виж целия пост
# 6
за 4 часа след слагане на системата, но тогава вече имах 6 см разкритие.
Виж целия пост
# 7
при първото 4 часа,а при второто 2 часа-почти светкавично стана всичко afwitchдокато отида в болницата и tantrum.....вече се започна.
Пожелавам ти безпроблемно и лесно раждане и по-скоро да гушнеш бебчето си  ylinfant
Виж целия пост
# 8
Ами от 6.00 до 8.45. Както си спях и усетих контракция, след това докато се оправя, тръгна, приемане, упойка и т.н. и имах вече пълно разкритие. Толкова бързо стана че не мога да повярвам още.
А се смеех на мъжа ми защото той ми казва че трябвало да има готовност, а аз: "ти кво си мислиш че става като по филмите ли, то се ражда по 12 часа първо дете" Grinning Grinning Grinning Да ама не, индивидуално е при всяка жена. Само знам че при второто ще е по-бързо.
Виж целия пост
# 9
В 22ч. ми започнаха контаркциите, но не бяха регулерни и особено болезнени. Родих в 13,45 на другия ден
Виж целия пост
# 10
За 5 часа. Започна в 6.30 и сладкото ми бебче   ylinfant се появи в 11.40. Като за първо раждане мисля че е доста добре  Peace
Леко и безпроблемно раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Всичко общо 16 часа и моето съкровище се появи !!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Но всичко си е строго индивидуално !!! Леко и бързо раждане   bouquet
Виж целия пост
# 12
От 12 през нощта до 16.30 след обяд-адски много.Желая лесно раждане!
Виж целия пост
# 13
по-силните болки започнаха в 12 през ноща и родих в 7 сутринта,леко раждане!
Виж целия пост
# 14
За 5 часа, сутринта в 6 и нещо ми изтекоха водите, и право в болницата след душ, всички казваха че ще родя чак вечерта, но родих в 11,40.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия