Въпрос за пюретата ?

  • 1 051
  • 17
Бебка яде пюрета само на Ганчев, опитах с Нип - не иска да ги папка, аз аз исках да дам броколи, карфол - неща, които при Ганчев няма.
Моля ви, да ми препоръчате пюрета близки до вкуса на Ганчев, струва ми се, че в Ганчев няма много витамини, но не съм сигурна.
Иначе яде гултенови храни, краве масло, сирене - всичко без свинско, телешко и заек Rolling Eyes
Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Явно всичко си е въпрос на вкус.Моя син пък отказваше да яде пюрета на Ганчев. Rolling Eyes
Пюретата, които той си хапваше с удоволствие бяха на "Алете", "Семпер", "Бебевита" и "Нестле".Успех! Hug
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за включването  bouquet
Виж целия пост
# 3
Пробвай и тези на Гербер-много са вкусни,може да й харесат! Wink
Виж целия пост
# 4
А защо не пробваш да направиш домашни с тези съставки които искаш? Може да се харесат дори повече
Виж целия пост
# 5
ами да си призная, забравила съм как точно се правеха, какви продукти се слагаха и най - важното, че не съм сигурна какво купувам от пазара, поне се надявам, че в пюретата има контрол Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Да ти кажа, възрастните два ли сме мерител за вкуса точно на бебешките пюрета  Sick Като знам какви са блудкави и безвскусни, едва ли някоя от нас яде редовно то всикчи видове и вкусове, за да знае кои за близки  Laughing
Просто пробвай с различни марки, има толкова много, и ще видиш кои се харесват на малката госпожица.  Hug
Виж целия пост
# 7
И моите деца ядяха предимно Ганчев и нищо друго, пробвала съм - тц. Записах ги на ДМК и много я харесват.
Виж целия пост
# 8
Гери хапваше всичко - Хаме, Нестле, Хип, Ганчев newsm78
Виж целия пост
# 9
Пробвай с Ам-Ам, мойта беба не признава нито Ганчев, нито Гербер, нито Хип. Само Ам-Ам хапва.
Виж целия пост
# 10
Въпрос на вкус- сина ми въпреки че беше всеяден ,Ганчев най-ги харесваше newsm78
Аз като решевах да ги разнообразя с други,просто смесвах по половин пюре на Ганчев с другото
Така и той доволен и аз Laughing
Виж целия пост
# 11
Да ти кажа, възрастните два ли сме мерител за вкуса точно на бебешките пюрета  Sick Като знам какви са блудкави и безвскусни, едва ли някоя от нас яде редовно то всикчи видове и вкусове, за да знае кои за близки  Laughing
Просто пробвай с различни марки, има толкова много, и ще видиш кои се харесват на малката госпожица.  Hug
Така бяхме и ние.Опитахме всичко,което се предлага докато установим кое да купуваме.Хип и Гербер най-много се харесват от сина ми,но когато започна да яде домашно приготвени,започна и на тях да се мръщи.
Виж целия пост
# 12
Дъщеря ми също вече ми отказва Хип, макар че я захраних с Хип.
Сега много обича Ганчев, рибните на Семпер и Нестле.
Пюретата Ганчев не са лоши и няма причина да се притесняваш.
Виж целия пост
# 13
Пробвай с АМ-АM, Nestle, Sunval. Ако не, ти  го приготви.
Виж целия пост
# 14
Все се притеснявам, че няма да ги направя както трябва Rolling Eyes, готвя всеки ден, но слагам червен пипер, подправки  и не знам дали са подходящи, иначе ще е най -лесно да пасирам. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия