Ухаеща коса

  • 2 013
  • 8
Здравейте, имам един такъв въпрос...какви КАЧЕСТВЕНИ ПРОДУКТИ използвате, които да миришат добре и аромата върху косата да се запазва за по дълго? newsm78 Говоря за продукти различни от тиа от масовата козметика...по-скоро за неща от сорта на Ducray (може би не се пише така Thinking) и другата медицинска или професионална козметика...Хрумна ми да ви питам след като си звех на PHYTO едно за суха коса и мирише на мокро куче ooooh!...дано сте ме разбрали  Party
Виж целия пост
# 1
Не знам защо свързваш качествените, особено медицинските продукти, със силна и дълготрайна миризма. Точно медицинските са максимално обезмирисени, за да са хипоалргенни и да не съсдържат излишни химии. Аз лично ползвах анафазния шампоан на Ducary, наистина има специфична приятна миризма, но няма начин да се запази за повече от няколко часа след измиването.
Иначе аз лично като се парфюмирам преди излизане пръскам отгоре отгоре и мъничко на косата. Особено ако е влажна, се задържа за много време аромата.

Но тъй като разбирам за какво говориш - аз когато се къпя с катранен шампоан, също смърдя ужасно ...и понеже не искам да пръскам каквито и да е алкохолни продукти директно върху косата...след като я подсуша с кърпа, се завивам след това с друга хавлиена кърпа, която предварително съм напръскала с парфюм и стоя възможно най-дълго увита.

Предполагам иначе, че има и специални неувреждащи парфюми за коса
Виж целия пост
# 2
О в Никакъв случай Не свързвам медициНската козметика с приятеН аромат...затова питах...дали има сред Нея такива Неща които да имат хуава миризма...казвам че искам да е от медициНската козметика, защото според меН Не може едиН продукт от 4 лв да има същия ефект като този от 20 лв Например...даНо да съм се изразила достатъчНо ясНо макар че и в моята глава Нещата са малко разхвърляНи Blush
преди време си взех едНо Нещо На Dove което миришеше страхотНо и се запазваше аромата...исках сега да видя дали има Нещо по-качествеНо със същия ефект  Thinking
Виж целия пост
# 3
..аз ползвам ВЕРИ ИРИСТИСТИБЪЛ на Живанши - спрей за коса, такъв ми е и парфюма и млякото за тяло Peace
Виж целия пост
# 4
karil, ето това вече е нещо   bouquet ... продължавайте в същия дух... Praynig
пуснах такава тема защото смятам че едно от любимите неща на мъжката част от обществото е да заровят нос в прекрасно ухаещите коси на лщбимата  Grinning ... или е само моят приятел тъй ?  Whistling  Grinning
Виж целия пост
# 5
Според мен трябва да питаш в някоя голяма аптека тогава за това, което питаш. Аз лично колкото медицински шампоани съм имала, никога не е бил някой с много трайна миризма. Да не говорим, че дори и по времето, когато ползвах Хърбал Есенсис, никога не е оставял чак таква ароматна диря Simple Smile Може би ако си вземеш нещо без измиване, или наистина спрей за коса.
Но моят начин наистина е това - влажната коса попива дълготрайно всякакви миризми, затова или  малко парфюм, или я увивам в ароматна кърпа.
Виж целия пост
# 6
Шанел имат спрей за коса с аромата на Коко....... не съдържа спирт и разни други съставкикато при парфюмите, които увреждат структората на косъма.Преди около две години го ползвах ,много приятно и дискретно е уханието ,особено за пролетно летните месеци е много подходящо.
Виж целия пост
# 7
ДА де то и аз имах предвид нещо без отмиване...като серум или балсам или...да    Grinning
МЕРСИ   bouquet
Виж целия пост
# 8
Шанел имат спрей за коса с аромата на Коко....... не съдържа спирт и разни други съставкикато при парфюмите, които увреждат структората на косъма.Преди около две години го ползвах ,много приятно и дискретно е уханието ,особено за пролетно летните месеци е много подходящо.

Колко струва и къде да го намеря, примерно?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия