Кървене в 4 месец и половина :(

  • 586
  • 6
Здравейте на всички!!
От една седмица кървя лекичко през ден Sad, първите 3 месеца нямах подобни проблеми..Доктора ми изписа Дуфастон. Тъй като реших да прочета нещо повече за него, май можах да намеря информация, че дуфастона се приема в първото тримесечие..Много ще съм благодарна ако ми кажете дали някоя от вас е пила дуфастон във второто тримесечие.
Благодаря за отговора предварително!
Виж целия пост
# 1
До 4-ти месец пиех Дуфастон.
Не се чуди ами бягай на лекар отново!
Виж целия пост
# 2
При всички положения трябва да се следиш плътно при доки.Поне се обади.
Виж целия пост
# 3
Здравей!
Аз имах подобен проблем в 5-ти месец. Оказа се че не е сериозно, отшумя за седмица. Но бях под доста строг лекарски контрол. Прегледаха ме четирима лекари.
На мен ми предписаха само магнезий (под формата на Магнерот) и Ношпа.
Но на всяка цена трябва да те следи лекар, мен даже за малко не ме вкараха в болница.
Успех, и стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 4
на мен ми казаха ,че Дуфастона и по принцип хормоналните,деистват само до 12 г.с.Затова отиди на лекар,на мен ми предписаха Магнерот и още си го пия,нямам проблеми вече слава богу.УСПЕХ
Виж целия пост
# 5
Сиска, преди 2 дни излезнах от болницата, където бях заради същия проблем - кървене. Предполагам знаеш, че кървенето е първия признак за спонтанен аборт, съответно трябва да вземеш сериозни мерки. Това, че кървенето ти е през ден, въобще не трябва да те успокоява. Желателно, или по-скоро задължително е, да си под лекарски контрол и да те погледнат специалисти, които да установят причината - дали е ниска плацента, дали няма хематом и плацентата да се е отлепила и т.н. Предполагам знаеш, че трябва да си в пълен покой и да ставаш, колкото да отидеш до тоалетна. Няма да те стресирам с подробности от престоя ми във ВМИ-то, но послушай съветите да те погледне специалист, преди да е станало късно!
Виж целия пост
# 6
Аз мисля,че ЕЛХИЧКА е права. На твое място бих се консултирала и с още един лекар. Успех, стискам палци всичко да е наред!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия