Добър зъболекар (за възрастни) във Варна?

  • 981
  • 8
Ако някоя от вас има добри впечатления за някой зъболекар-моля да ги спомене!!!!Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Ако някоя от вас има добри впечатления за някой зъболекар-моля да ги спомене!!!!Благодаря предварително!
Аз имам много добри впечатления от д-р Бакалов. Много е внимателен и обяснява всичко.
Виж целия пост
# 2
А можеш ли да ми дадеш координати?
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам ти д-р Цветелина Ковачева, много е добра, работи в Стоматологията на 5-тия етаж / кабинетът  е във фоайето /, има и частен кабинет в близост до Окръжна болница
Виж целия пост
# 4
Аз също съм много доволна от д-р Цветелина Ковачева. Препоръчвам ти я с две ръце.  Peace
Виж целия пост
# 5
Момичета,кажете телефон за връзка с д-р Ковачева.Има ли много пациенти?Чака ли се много,въпреки че имаш час?А, ако отида с 2г.дете ,дали ще ме приеме,з-то няма на кого да го оставя за гледане?Как са й цените?
Виж целия пост
# 6
А можеш ли да ми дадеш координати?
Кабинета му се намира до Медицинския университет. Тел. 612387. Днес бях при него и не разбрах че сам на зъболекар. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
На д-р Ковачева номера в частния й кабинет е 653273, като понеделник и петък е следобяд, а останалите дни - сутрин. В стоматологията телефона й го няма. Доколкото знам има много пациенти и е доста заета, но най-добре е да говориш с нея.
Виж целия пост
# 8
В стоматологията звъниш на регистратура и от там искаш да те свържат с кабинета на д-р Ковачева. Наистина има много пациенти, но ако имаш болки може да те вмести в графика. Няма проблем да отидеш с детенце, тя е много човечна, а и тя самата има малко дете / има и голям ученик /. Снаха ми също е неин пациент и влиза в кабинета с количката Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия