Вярно ли е, че от Милумила децата повече качват?

  • 1 809
  • 21
Чудя се дали да не сменя АМ на бебка, защото за последния месец е качила само 600 гр. (на 3 месеца - 5.670 кг). Сега сме на Нутрилон, но изяжда едва по 100 гр., дори понякога и по 70 гр. Какво е това злоядо дете не знам? #Cussing out Cry
Че въпроса ми е, ако наистина Милумил е по-хранително да й взема от него. newsm78 Какво е вашето мнение?
Виж целия пост
# 1
Ами чела съм, че Мулмила е за по-злояди деца. Бил по-сладък и миришел на валиния май беше Rolling Eyes Лично аз харесвам най-много млеката на Мулупа...но ние сме на Аптамил.
Виж целия пост
# 2
По-добре вземи Аптамил. Миломила е за проблемни деца - със запек, диария, злояди. Така ми каза доктора. А наистина Миломила е с приятен ванилов аромат, за вкус не съм сигурна.  Моята бебка е на Милолмил  и много и харесва млекцето.
Виж целия пост
# 3
Не мисля, че Милумила е за "проблемни деца".А разликата с Аптамила беше няколко калории  Mr. GreenПросто Милумила е като че ли по-вкусен  newsm78
Виж целия пост
# 4
Не, не е вярно.
Не сменяй Нутрилона, няма нужда. Млякото е добро, смяната без причина е нежелателна.
Всички деца наддават различно и защо искаш да наддава много? Добре си е така.  Peace
Виж целия пост
# 5
Не, не е вярно.
Не сменяй Нутрилона, няма нужда. Млякото е добро, смяната без причина е нежелателна.
Всички деца наддават различно и защо искаш да наддава много? Добре си е така.  Peace

и аз съм на същото мнение! Peace
Виж целия пост
# 6
Съгласна съм с Блонди  Peace
През третия месец и моята дъщеря качи 600 гр. , а беше само на кърма.
Виж целия пост
# 7
Аз имам чувството, че и "Аптамиловите" бебета са доста пухкави, но най-вече си е до бебе, злояди, лакоми, различни са...
Виж целия пост
# 8
Въобще ме се притеснявай.Моя син Велизар на 3 мес. беше 4.930 и си е едно здраво и живо дете.Ние сме на НАН. А нашето педи каза че е нормално да се качва от 600 до 800 гр. на месец и прекаленото качване не е хубаво ,води до разширяване на стомаха и затлъстяване на детето.
Виж целия пост
# 9
Да, вярно е специално от Милумил. Той съдържа повече полизахариди, затова се дава на по злояди деца.
Ние сме на НУТРИЛОН 1 КОМФОРТ и съм много доволна.
Виж целия пост
# 10
Разликата в калориите е минимална, не мисля, че качват повече.
Виж целия пост
# 11
Не, не е вярно.
Не сменяй Нутрилона, няма нужда. Млякото е добро, смяната без причина е нежелателна.
Всички деца наддават различно и защо искаш да наддава много? Добре си е така.  Peace
Peace
Виж целия пост
# 12
Едва ли като смениш млякото бебка ще започна да качава повече. Моето момиченце първите 3 месеца беше на смесено хранене, а после само на АМ. Сменихме няколко млека по друга причина, накрая се спяхме на Фризолак, но просто си качва по-малко. Сега е почти на 18 месеца и тежи 10.200 кг, малко е слабичка, но е много жизнено, здраво и активно дете. Според мен ако всичко със здравето на бебенцето е наред не бива да се притесняваш чак толкова. Peace
Виж целия пост
# 13
Бебка яде Милумил, то наистина е с аромат на ванилия, до 5-ти м. пиеше Аптамил, но го смених, тъй като в един период спря да пие АМ. Сега на почти 9м. е по-малко от 8кг.-доста под средната норма, така че явно си е до дете. И моя съвет е такъв- не сменяй АМ без причина! Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Моето малко момченце е от злоядите #Cussing out ,в началото бяхме на фризола,защото така ми казаха от родилния дом,но нещо не го харесваше много,смених го парво с аптамил,но....не прояде повече.всичко се оправи като му дадох милумил,много по-вкусно е и мирише на ванилия,ммм... baby_neutral,а колкото до това по колко изяжда,не се притеснявай и не я тъпчи,ако я кармеше никога нямаше да знаеш колко точно е яла,нали??? и 600гр савсем не са малко Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия