от кога мога да давам не преварена вода

  • 976
  • 18
здравейте мами Марти е почти на 7месеца четох че д-р Нивея е отговорила на една мама че на седем месеца може да не се преварява вече водата.вие какво ще кажете какъв е вашият опит.и ако може то каква вода да давам чешмяната не ми се струва добър вариянт.някаква минерална може би но с по-малка минерализация????????????нямам идея-посъветвайте ме.а и още нещо-да започваме ли да се приучваме на гърнето...вие кога започнахте....мерси на всички предварително newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
Спокойно можеш вече да я редуваш с минерална- трапезна. Полека- лека я спри съвсем  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз от 1-вата годинка започнах да я замествам с бебешките води.
Виж целия пост
# 3
Нашата педиатърка твърдо стои зад идеята да се дава преварена вода след годинка. Аз съм съгласна. Ако искаш можеш да прочетеш тази изключително ценна статия за сравнителен анализ на българските минерални води : http://www.bnap.org/?p=87. За мен извода е, че ако се дава минерална вода тя трябва да е изворна (май има само една изворна вода). Но така или иначе аз ще изчакам до годинка.
Виж целия пост
# 4
Аз пък все още преварявам  Peace..за мен не е проблем да го правя..но като реша да не преварявам вече мисля да мина на минерална за бебета  Peace
Виж целия пост
# 5
изворна или трапезна?и коя марка зная че има много които само пишат че е такава.... Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
От когато си решиш  Mr. Green
Аз почти не съм преварявала, щото до 5-6 месеца не пиеше вода.. само се кърмехме.. После може би месец и по-малко преварявах розов девин и постепенно започнах да давам направо от шишето  Wink
Изворна за бебета са Девин с розовия етикет и Thorn Spring - пак розова. Има и на Hipp и разни други такива, ама са много скъпи и не си заслужава.
За гърнето - Тони като стана на 7 месеца започна да ака само на свален памперс - 2 пъти на ден си го изаквах така - иначе се стискаше в памперса.. Постепенно започнах да го слагам на гърнето - и сега си акаме само там. Е, понякога не нацелвам момента и си поседява 2-3 минутки без да направи нищо, но в памперса не се е изпускал изобщо  Blush
Виж целия пост
# 7
Аз давам изворна вода и я преварявам все още. Чешмяната ни вода е много варовита и няма да му давам скоро от нея.
Виж целия пост
# 8
До 6-тия мес. преварявах Девин /розовия етикет/, сега я давам непреварена.
Виж целия пост
# 9
Преварявах до годинката/няколко пъти и след това/,а сега сме с Девин-изворна.
Виж целия пост
# 10
От 6-я мес. можело да не преваряваш водата, но аз спрях да го правя като навърши 8. Давах му розова Девин или Кристал-да са ниско минерализирани
Виж целия пост
# 11
След 6 месеца може да се дава изворна вода. Аз давам Девин с розов етикет.
Виж целия пост
# 12
Преварявах до годинката/няколко пъти и след това/,а сега сме с Девин-изворна.

и ние по същия начин
Виж целия пост
# 13
От годинката давам нормална вода. Не прекалявам с минералната. Намирам даването замо на такава за порочна практика.
Виж целия пост
# 14
Редувам  преварена  чешмяна вода с Девин изворна.Мисля до годинка да преварявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия