децата ви гладни ли са след ясла/градина?

  • 3 953
  • 95
винаги дъщеря ми яде вкъщи следобед след яслата и пие много вода. лелките обаче твърдят, че яде там и и дават да пие вода. от апетит ли е или ме лъжат?
Виж целия пост
# 1
не те лъжат,просто яденето,което им дават е малко като количество и просто не им стига,
моят син е винаги усвирепял като го взимаме от градина(от 17 до 21 часа яде 2 пъти)
Виж целия пост
# 2
забравих да кажа, че щерката (2г4м) като я питам какво е яла, казва нещо различно от менюто, изнесено на таблото за родители. спазват ли го, знае ли някои? или малкото ме баламосва.
Виж целия пост
# 3
Почти всички деца остават гладни (коментирали сме го). Включително и моето злоядото (голямото)  ooooh!

забравих да кажа, че щерката (2г4м) като я питам какво е яла, казва нещо различно от менюто, изнесено на таблото за родители. спазват ли го, знае ли някои? или малкото ме баламосва.
При нас го спазват.
Виж целия пост
# 4
не те лъжат,просто яденето,което им дават е малко като количество и просто не им стига,
И при нас е така.Моят син е винаги гладен и първото нещо,което правим след като се вземем от яслата е да влезнем в магазина.
А при нас въобще не казват какво ще ядат или са яли децата.Доверявам се на моя син,каквото ми каже.
Виж целия пост
# 5
забравих да кажа, че щерката (2г4м) като я питам какво е яла, казва нещо различно от менюто, изнесено на таблото за родители. спазват ли го, знае ли някои? или малкото ме баламосва.

при нас го спазват,що да не го спазват Thinking
Виж целия пост
# 6
[

при нас го спазват,що да не го спазват Thinking

питала ли си детето или лелите?
Виж целия пост
# 7
при нас го спазват.
а това с глада е относително - понякога габриела е освирепяла от глад веднага след детска градина при изядена закуска, а друг път - отказва дори да вечеря.
Виж целия пост
# 8
не те лъжат,просто яденето,което им дават е малко като количество и просто не им стига,
моят син е винаги усвирепял като го взимаме от градина(от 17 до 21 часа яде 2 пъти)
При нас е обсолютно същото  smile3521 Що се отнася до менюто, колкото пъти съм виждала количката с храната винаги е отговаряла на обявената.
Виж целия пост
# 9
Ами нормално е да останат гладни ако им дадат по една порцийка и ги оставят сами да се хранят. При което половината от храната отива на пода, а не в устата най-вероятно. В нашата ясла им дават да ядат колко искат. Сипват им по няколко пъти ако детето поиска. така докато каже, че не е гладно. Говоря за др деца де, защото съм ги наблюдавала в началото като седях със сина ми първите дни. Иначе моят син не яде нищо там. И май след ясла е гладен, въпреки че не мога баш да разбера, защото хляб винаги може да яде, а други неща не ще ако ще да не е ял цял ден.
Виж целия пост
# 10
Винаги когато го взимам от ясла нося нещо за ядене. И той винаг го изяжда. Абсолютно съм сигурна, че следобедната закуска до никъде не му стига. За другото ядене не знам
Виж целия пост
# 11
Обикновено е много гладен и си хапва веднага след като се прибере вкъщи.

В началото като тръгна на ясла (на 1г. и 7 дена) само го хвалеха колко много яде и всичко си изяжда, и аз се чудех защо тогава е толкова гладен?!? Докато не видях порцийките - ами те бяха на половина на това, която хапваше преди. За толкова пари - толкоз.

Иначе - горе-долу го спазват менюто, поне когато съм го заглеждала. Не го правя всеки ден, въпреки че е имало случаи да ми казва цяла седмица, че все "бобче" са яли и да съм се заричала, че ще погледна, ама си забравям.

Надявам се да го гледат добре и да го учат на разни неща, за храненето - ще си го дохранваме  Laughing
Виж целия пост
# 12
След като го взема от ясла изпива много бързо едно шише със сок, много е жаден.Щом ме види от вратата и грабва шишето.Дават им вода само ако някое дете се поиска според мен.А за храната какво да кажа, ми гладен е, много ясно, изяжда една вафла като му дам веднага...закуската им е в 15.30 ч  и не е и много, разбира се,че в 17.30 ч е гладно.Всички знаят и госпожите също казват,че е малко, но никой от тях няма вина за това, просто това си е определено като порции от по-горните управляващи, а и за тези пари които плащаме - толкова, за 2 лв на ден...повече няма....това е положението. Wink
Виж целия пост
# 13
Надявам се да го гледат добре и да го учат на разни неща, за храненето - ще си го дохранваме  Laughing

Ми да, аз съм доволна от яслата, на много неща ги учат определено Peace
Виж целия пост
# 14
Задължително е гладен. За закуска понякога имат 1 филийка с масло и мед или масло и лютеница. Как да се наяде...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия