Изкажете мнения и впечетления от тези мебели

  • 3 816
  • 18
Какво ви е мнението за качеството на мебелите от тази фирма
www.melvi.com
Виж целия пост
# 1
Специално за детските, ако питаш малко на Карло Даниели ми приличат, а аз тях не ги понасям, откакто ги видях на живо. При това са китайски. Иначе на снимките изглеждат добре. Друго, което лично на мен не ми хараса, че леглата на по персон и половина широки, за едно дете е о.к., ама за две + българско строителство - не ми се връзва (поне в моята къща).
http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=38 - ето тук нещо подобно, а в Айко съм сигурна, че са Карло Даниели. За качество на мога да кажа, но имах приятелка счетовотидел във вносителя на К.Даниели и ми беше споменавала, че имат доста рекламации.
Не искам да ти влияя с горната негативна оценка - просто споделям частно личното си мнение, доста от мамите тук пък много ги харесват  Peace

Виж целия пост
# 2
Красиви са ,но това не е най важното!Гледай кантирането/2 мм.ПВЦ да е на критичните места/ и обкова!
Виж целия пост
# 3
От Мелви пазаруваме само чамови мебели,доволна съм.За останалите материали не мога да кажа нищо за качеството.
Виж целия пост
# 4
И двата адреса имат интересни мебелни тешения.Човек колкото повече имам избор да избира, повече се обърква за съжаление. Така че избирай на примависта.Което първо ти грабне окото.
Виж целия пост
# 5
Много са красиви за първи път ги виждам и чувам ,но ме очароваха!
Виж целия пост
# 6
Направо вече незнам с тия мебели....от този магазин съм харесала това и мислим да си поръчваме същото тъй като магазина на Мелви е в Ст.Загора а и се влюбих този модул за хола...вие какво ще кажете  newsm78
Виж целия пост
# 7
Направо вече незнам с тия мебели....от този магазин съм харесала това и мислим да си поръчваме същото тъй като магазина на Мелви е в Ст.Загора а и се влюбих този модул за хола...вие какво ще кажете  newsm78
имам абсолютно същия модул. В интерес на истината за цената си качеството е повече от добро.  Peace
Виж целия пост
# 8
Някой знае ли дали в България се продават плоскости в този цвят/лилавия/ ?

От сайта на melvi са.
Извинявам се на авторката, че й ползвам темата.
Виж целия пост
# 9
http://www.aiko-bg.com/pictures/ds_Malgoshka_big.jpg

Детската ни  стая е с такива мебели и са купени от Арон.
Само за инфо. Wink
Виж целия пост
# 10
Направо вече незнам с тия мебели....от този магазин съм харесала това
........

Харесва ми. Нищо не мога да кажа за качеството ,обаче.
Виж целия пост
# 11
Някой знае ли дали в България се продават плоскости в този цвят/лилавия/ ?

От сайта на melvi са.
Извинявам се на авторката, че й ползвам темата.



Да продават се плоскости в този цвят.
Виж целия пост
# 12
А къде  Praynig
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви момичета  Peace
Виж целия пост
# 14

Виж това линкче.  http://www.mebeli.info/go.idecs?i=4196
От тази фирма ние си взехме плоскости за кухнята.Там може да си вземеш мострички на различните цветове ПДЧ и да си ги гледаш и премисляш цветовете.Аз бях си взела доста мострички и съм сигурна , че имаше и такъв цвят.
  Успех  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия