Кана BRITA- и преварената вода

  • 1 036
  • 12
Понеже прочетох темата за преварената вода искам да Ви попитам какво ще кaжете за каните Brita? Аз само загрявам пречистената вода и така правя и млякото и чай. Какво мислите по въпроса?
Виж целия пост
# 1
Аз преварявах водата на моите деца с кафеварката - махам филтъра за кафето, слагам друг съд, вместо оригиналната каничка, за да няма остатъци от кафето (които понякога ги има и след измиването) и това е. Не сме имали никакви проблеми.
Виж целия пост
# 2
Преварявах обикновена, чешмяна вода до 6 месечна възраст. След това започнахме само с такава кана и сме много доволни.
Виж целия пост
# 3
Взех миналата седмица такава кана и сме в етап на преминване на филтрирана вода и мисля да спирам с преварената вода след навършване на годинка.
Виж целия пост
# 4
Много е малък бебокът ти - поне до 6 месечна въдраст е добре да пие преварена вода. И ние имаме Брита, доволни сме, но на толкова малко бебе не бих давала само филтрирана вода. Confused
Виж целия пост
# 5
С такава кана сме от доста време, но въпреки всичко преварявам водата за млякото и за пиене, защото чешмяната е гадна и оставя ръжда и оранжево по съдовете. А и тръбите в блока ни са доста старички, така че нямам никакво доверие, че чешмяната вода е подходяща непреверане за бебе или малко дете. Аз също не пия чешмяна.
Виж целия пост
# 6
И аз мисля че ти е малко бебето за тази кана.Аз преварявах до 1 годинка.
Виж целия пост
# 7
Много е малък бебокът ти - поне до 6 месечна въдраст е добре да пие преварена вода. И ние имаме Брита, доволни сме, но на толкова малко бебе не бих давала само филтрирана вода. Confused
по добре преварявай Naughty
Виж целия пост
# 8
Аз  минавам чешмяната вода през каната и после оставям да ври 3 мин. в електрическата кана за вода.
Виж целия пост
# 9
Преварявах водата, въпреки, че беше минала през каната до около 10 месеца. След това и давам директно от каната Peace
Виж целия пост
# 10
Аз пък знам че на бебо може вместо преварена да му се дава изворна вода на Девин, а от каните Брита става за готвене, не за пиене, защото се загубват много от качествата на водата необходими за бебо.
Виж целия пост
# 11
И аз се замислям за такава кана. До 1год ще караме на преварена /същото съветвам и теб/ и после явно ще минем на такава кана
Виж целия пост
# 12
И аз изпозлвам кана Brita, но след като се филтрира водата(поне докато беше по малък, моят синковец) я преварявах.Каната пречиства от замърсяванията на водата, но не и от микросредата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия