слагате ли пудра..?

  • 2 775
  • 60
Слагате ли пудра над фон дютена? newsm78
Виж целия пост
# 1
само, за да изчистя линията на грима около очите.

но си зависи от кожата, моята е предимно суха.
Виж целия пост
# 2
Рядко, понякога кожата ми си има някакви периоди, когато повече лъщи, не знам защо, обикновено не ми се налага. Лятото като, че ли повече. Абе общо взето рядко. newsm78
Виж целия пост
# 3
не!лицето ми става като маска... Rolling Eyes само малко руж на бузите след това.
Виж целия пост
# 4
Никога  Naughty Знам, че е вредно да се смесват заради пълното запушване на порите на кожата... Незнам дали е така, но също така не ми харесва как стои... Ползвам само фон дьо тен и смятам, че той седи по естесвено, докато пудрата си личи абсолютно винаги... Незнам за вас, но аз я забелязвам винаги и не ми харесва как изглежда просто...  Peace


  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Да, но не всеки път. Предимно към края на деня, ако ще излизам някъде и от сутринта съм в движение попивам с мека салфетка леко, за да се премахне излишният себум и минавам с четката, за да  матирам и подновя.
Виж целия пост
# 6
не!лицето ми става като маска... Rolling Eyes само малко руж на бузите след това.

и аз
Виж целия пост
# 7
Не,дори като се замисля,май никога не съм си купувала,смятам,че ФДТ ми е достатачен.
Виж целия пост
# 8
Почти винаги слагам пудра над ФДТ. След това очи, уста, руж. Не си представям как ще се фиксира грима без пудра..
Виж целия пост
# 9
Миранда,не е така!Даже се препоръчва гримирането да завършва с пудра!

Аз не ползвам де,рядко и то в Т-зоната...
Виж целия пост
# 10
ами аз много рядко слагам каквото и да било на лицето си освен спирала, но когато  се глася за някъде  Flutter слагам само фон дютен  Peace , не ми харесва как стои пудрата  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Слагам или ФДТ или пудра Peace
Виж целия пост
# 12
само, за да изчистя линията на грима около очите.

но си зависи от кожата, моята е предимно суха.
Рядко, понякога кожата ми си има някакви периоди, когато повече лъщи, не знам защо, обикновено не ми се налага. Лятото като, че ли повече. Абе общо взето рядко. newsm78
Виж целия пост
# 13
Не слагам пудра.
Виж целия пост
# 14
Слагам или фон дьо тен или пудра. Двете заедно никога. Много изкуствено ми изглежда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия