Интересен сайт за бъдещи майки!

  • 2 652
  • 20
Незнам дали е побликувана друг път, защото не я намерих, но е много интересна. Докато бях бременна много се интересувах как върви плода месец по месец и доста неща изгледах, та си мисля че и на бъдещите мами ще им е интересно. Това са кратки филмчета за бременността месец по месец Hug
http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html
Виж целия пост
# 1
ей аpv,
това е много интересно. ние вече сме на друга фаза от развитието си, но пак гледам с интерес.
Виж целия пост
# 2
 smile3501,много са готини клипчетата.
Виж целия пост
# 3
Много са интересни Hug
Виж целия пост
# 4
Много са хубави нещата. Благодаря!!!
Виж целия пост
# 5
Мерси много!
  bouquet
Виж целия пост
# 6
 Hug
супер
мерси много за филмчетата
Виж целия пост
# 7
Иииииии, много са хубавки филмчетата, само дето много късно за нас да ги разглеждаме, то почти свърши "интересното"  Laughing, ама пак си ги запазих, да ги пращам на приятелки после.
Виж целия пост
# 8
Супер!Да ги бях гледала по-рано, но...Нищо. Ще са от полза на други бъдещи мами.
Виж целия пост
# 9
Моля ви, помогнете ми и аз да ги гледам,  идея нямам как да стане  newsm78  Praynig  Praynig
Виж целия пост
# 10
Интересни са!!!
Благодаря на apv  bouquet
Виж целия пост
# 11
Моля ви, помогнете ми и аз да ги гледам,  идея нямам как да стане  newsm78  Praynig  Praynig

Ами натискаш на линка  
http://media.health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html
Там се отваря страничката с филмчетата , като има картинки от първия месец до девеия . Избираш си това което искаш да гледаш  и натискаш play. Hug
Виж целия пост
# 12
арv, не ми се отварятакава страница с картинки а само някаква начална страница- един оранжев правоъгълник....
Виж целия пост
# 13
Супер!Да ги бях гледала по-рано, но...Нищо. Ще са от полза на други бъдещи мами.

Аз като бременна търсих такива филмчета, но не открих!
Виж целия пост
# 14
арv, не ми се отварятакава страница с картинки а само някаква начална страница- един оранжев правоъгълник....

Над оранжавия правоъгълник има ли малки правоъгълничета с картинки? Ако има това са  филмчетата избираш сиедното и пускаш старт на големия правоъгълник.
Уф надявам се да съм го обяснила добре Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия