За почистване на главичката

  • 1 213
  • 22
Майчета дайте ми съвет с какво да почистя коричките по главичката.За сега я мием с шампоан но не не се измива добре.Благодаря ви предварителноБебка е на 2м.и 20 дена
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142107.msg2705670;topicseen#msg2705670
има и други темички по тоя въпрос Peace
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144567.msg2762479;topicseen#msg2762479
 Hug
Виж целия пост
# 3
пяна за глава на Мустела Peace
Виж целия пост
# 4
Ние също имахме много корички мажех с бебешко олио преди къпане да омекнат и след това разресвах със силиконовото гребенче на чико за няколко дена изчезнаха безвъзвратно Simple Smile.
Виж целия пост
# 5
Мазах няколко пъти със зехтин и като омекнат разресвам с гребенче.После забелязах,че след баня когато са омекнали от водата падат по-лесно и така ги свалихме за 2-3 пъти.
Виж целия пост
# 6
Ние също имахме много корички мажех с бебешко олио преди къпане да омекнат и след това разресвах със силиконовото гребенче на чико за няколко дена изчезнаха безвъзвратно Simple Smile.
Peace
Виж целия пост
# 7
Мажеш я сутрин с олиото за къпане. Слагах и памучна шапчица и така стоеше цял ден. Вечер като се къпехме я сресвах с гребенчето и всичко падаше...
Виж целия пост
# 8
Мажех с бебешко олио на Нивеа
Виж целия пост
# 9
мажех с бебешко олио преди къпане да омекнат и след това разресвах със силиконовото гребенче на чико за няколко дена изчезнаха безвъзвратно Simple Smile.
Само веднъж се появиха на малкия и точно по този начин ги махнах. Grinning
Виж целия пост
# 10
И аз по същия начин:мажех с бебешко олио и сресвах с гребенче през деня newsm78Вечер като го къпехме всичко изчезваше Peace
Виж целия пост
# 11

Това е кремчето! За две нощи се оправи главичката и няма помен от корички. То е специално за крусти по скалпа и лицето.
Виж целия пост
# 12
Зехтин и гребенче /при нас стана на за два дни/, както са ти казали майките. Според мен няма нужда чак от специален крем за целта.
Виж целия пост
# 13
Бебешко олио или зехтин няколко часа преди баня. Непосредствено преди къпане разресваш и после измиваш със шампоан. На нас ни бях необходими само 2 такива процедури и всичко изчезна. Не са се появявали повече.
Виж целия пост
# 14

Това е кремчето! За две нощи се оправи главичката и няма помен от корички. То е специално за крусти по скалпа и лицето.
Освен кремчето,аз използвах пяна на Мустела.Ефикасна е.Зехтинът също помага,но по-трудно се мие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия