Цитросепт и отслабване ???

  • 3 334
  • 5
Някъде бях чела, че се взима Цитросепт
и помага при диета и отслабване.
Имам цяло шишенце, но в листовката не пише
каква е дозировката точно за този случай.
Някой пил ли го е с тази цел и ако да нека ми пише колко ?
Виж целия пост
# 1
Аз давам на децата и според мен напротив - отваря им се апетита и мисля че не става за диета и отслабване.
Виж целия пост
# 2
Пила съм и пия, но като имуностимулатор. И защото втора или трета зима ползвам заради гриповете, мога най- отговорно да кажа, че нищо "отслабващо" не става. А диети за жалост правя и с него и без него.Иначе по-добре си го взимай според листовката, нали то си се пие на капки на които увеличаваш броя,а след един момент и без това е отровно горчиво. Най- много да се разминеш с  болестите ако и да не отслабнеш. Grinning
Виж целия пост
# 3
Сигурно jullianna  го казва,защото това е екстракт от грейпфрут,а самия той действа пречистващо и  отслабващо.
И аз съм го пила зараду лековитите му действия,не мога да кажа отслабва ли се или не...

Аз пък бях чела,че някой си го разтварял във вода или розова вода,и действа страхотно върху кожата на лицето.
Ама не помня съо пропорцийте.
Ако някоя мама се сети-нека каже! Wink
Виж целия пост
# 4
Докато пиех цитросепт не забелязах тенденция към отслабване  Mr. Green но и не напълнях. Hug
Виж целия пост
# 5
Пих Цитросепт есента за имуннта система,но апетита ми се отваряше още повече,както спомена една мама по-горе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия