С какво миете пода?

  • 4 721
  • 41
Задавам този въпрос защото не съм сигурна, 4е това с което мия аз е добро решение. А именно с Мистър Пропър въпреки, 4е става дума за паркетен под. Малкия 4овек пропълзя и няма спиране. Мия му ръцете по 100 пъти на ден, но все ми е притеснено.
Как се справяте с хигиената и притеснявате ли се, 4е децата си пъхат мръсните ръце в устата?
Виж целия пост
# 1
С Медикс за теракот и не му мия ръцете. Thinking Явно не се притеснявам толкова.
Виж целия пост
# 2
Ох, и аз искам да не се тревожа...ама характер Embarassed
Виж целия пост
# 3
С Доместос, където има теракот. Но после задължително приветрявам навсякъде.
Виж целия пост
# 4
Ами, не си спомням да съм се притеснявала толкова- иначе теракота с Мистър Пропър, а паркета с Пронто
Виж целия пост
# 5
Ами, не си спомням да съм се притеснявала толкова- иначе теракота с Мистър Пропър, а паркета с Пронто

 Peace точно
Виж целия пост
# 6
Теракота с Мистър Пропър,а паркета с Пронто.Килима се минава с прахосмукачката,а котката и детето са на него.Не се вманиячавам! Peace
Виж целия пост
# 7
Пронто за паркет и Пронто за твърд под
Виж целия пост
# 8
Медикс за паркет и Циф за теракота Grinning
Виж целия пост
# 9
Вчера си купих Мр. Пропър, а преди това миех с Аякс.....
Виж целия пост
# 10
Пронто
Виж целия пост
# 11
От лекари съм чувала, че здравето няма много общо с хигиената.  Откакто  и зъболекарката ми изнесе една такава лекция, спрях да се кося за търкалянето по земята и навън.  Не се коси и ти, нека човека опознава околния свят.  Wink Иначе ползвам Пронто и Медикс. Ходим си по бели чорапи и бели си ги  хвърляме в пералнята.
Виж целия пост
# 12
Мерси за съветите! Ще се опитам да не се шашкам толкова много Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Медикс за теракот с аромат на момини сълзи. Колко са 1-2 капачки в цяла кофа вода...
Виж целия пост
# 14
Точно заради този аромат  го ползвам сума ти време и нямам никакво намерение да го сменям. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия