Кои са ви любимите сезони?

  • 2 419
  • 73
М? И защо?
Имало ли е такава тема?
Виж целия пост
# 1
Лято, лято, лято и лято.
Виж целия пост
# 2
пролет и лято
Виж целия пост
# 3
пролет, лято, есен , зима-
все напивам се за трима,
тоз природен кръговрат
глътка ми отваря чак.
Виж целия пост
# 4
Имаше, но няма лошо Simple Smile За тези неща винаги е хубаво да се говори Simple Smile Все едно като вече веднъж са правили филм за Титаник или Клеопатра, да не правят нови Simple Smile Simple Smile

Моят любим сезон е есента Simple Smile Може би защото тогава съм родена Simple Smile Обичам многообразието и цветовете на есента. Обичам цигянското лято, обичам топлите вечери до късно, обичам хората през есента Simple Smile Тази есен точно преди големите дъждове, но дори тогава я обичам, защото си седя вкъщи пред прозореца с голяма чаша кафе и броя чадъри Simple Smile Примерно Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Есен.
В синхрон с вътрешната ми нагласа е, затова. Чувствам се добре когато навън вали, студено е, стимулира ме да работя и съм по-концентрирана. Има и един специфичен аромат...навява ми приятни спомени.
Съответно, пролетно време и през лятото, гореизброените неща не ми вървят добре Crazy

Виж целия пост
# 6
Обичам ги всичките, всеки от тях си има нещо специфично, кръговратът ми е нужен.

Имам предпочитания към пролетта и есента, понеже са сезони на промените. Всеки ден, когато погледна през прозореца или изляза навън, нещо е различно от преди - или дръвчето до оградата се е раззеленило отведнъж, или някое ново цвете се е отворило, или листата са сменили цвета си спрямо вчера...

Най-много като че ли обичам май месец, може би защото тогава съм родена. За мен това е месецът на живота, на младостта, едновременно е пролет, но и лято, има и топли вечери, и гръмотевични бури, има ухание и свежест, но и нещо тръпнещо и отчасти греховно, има очакването на пролетта и страстта на лятото...

Олях се...  Blush
Виж целия пост
# 7
Лято, пролет, есен, зима. Колкото по-студено става, толкова по не ми харесва. Ако карах ски или ходех на планина щях и зимата да обичам, но като я прекарвам в студуване у нас не ме кефи много. Laughing
Виж целия пост
# 8
Лято.
Обичам да е топло.
Виж целия пост
# 9
Пролет, защото всичко се събужда и хората започват да откачат  Laughing.
Виж целия пост
# 10
Зимата, есента, пролетта. Не обичам лятото. Хиляди пъти предпочитам да ми е студено, отколкото топло. Кеф ми е да има сняг, да съм облечена в дебели блузи, ботуши, мразя 40градуса и да няма живо облаче по небето.
Обичам есента- и като е слънчево, и като е облачно, топло и дъждовно.

Спомням си, че като бях в първи клас ни попитаха кои са ни любимите сезони. И аз казах пролетта, зимата и есента. Другарката ми каза да си седна, не било това правилния отговор. Shocked Правилният отговор бил, че всички сезони са ми любими, защото всеки си има своето очарование Joy
Виж целия пост
# 11
Лято - обичам да ми е топло, да съм на морето... Grinning
Пролет - всичко се събужда за живот, пък и лятото предстои... Wink
Виж целия пост
# 12
Няма тема, която да не е имало Laughing

Лято. Пак лято. Само лято. Нека да е лято! Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Лято - топло е и денят е голям Sunglasses
Обичам и пролетта през април-май, когато всичко се е раззеленило и цъфнало.
Виж целия пост
# 14
пролет, лято, есен , зима-
все напивам се за трима,
тоз природен кръговрат
глътка ми отваря чак.

 PeaceИ аз така, но все пак некаааа дааа е лятооооо,
самоо да е лятоооо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия