Как почиствате плюшените играчки на бебоците?

  • 2 203
  • 70
По нашите дрънкалки се е събрал мъх, опитвах се да ги изчистя с влажна ръка и с тиксо, но не става много добре, а повечето от тях не мога да изпера, свирещи, с разни топчета и т.н.... Вие как процедирате?
Виж целия пост
# 1
Нямаме много свирещи, но по принцип тя свирката може да се маха... Всичко, което позволява го пера в пералнята!
Виж целия пост
# 2
аз ги изпирам на 30 гр. в пералня
Виж целия пост
# 3
В пералнята.А свирещите-с предварителна "операция" и пак в пералнята.
Виж целия пост
# 4
пералня Peace
Виж целия пост
# 5
Пералня, без центрофуга, че после ще ги извадиш като родопски китеник.  Laughing От опит ти го казвам, веднъж си направих този номер.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
В пералнята Peace!
Виж целия пост
# 7
Пера ги с дрехите му в пералнята.. Дори и джавкащите, квакащите и пеещите.. Досега всичко е оживявало  Crazy Нищо не махам - ако спре някоя да пее имаме си тати да я съживи  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
което може- в пералнята.
Виж целия пост
# 9
всичко в пералнята и после свирещите на парното
Виж целия пост
# 10
Всичко пера в пералнята на 30 градуса!  Peace На свирещите нищо им няма, като изключим инцидент с една патка, която в началото не искаше да спре да квака...  Crazy но после се оправи!  Wink
Виж целия пост
# 11
Пера всичко в пералнята, дори и с центрофуга  Wink
Виж целия пост
# 12
 Пера на пералната, с неговите дрешки. Някои от играчките спряха да свирят.
Виж целия пост
# 13
Аз ги разшивам,вадя механизмите и ги пера като изсъхнат слагам механизмите на мястото им и ги зашивам.Аго ги изпереш с тях ще спрат да свирят. Stop
Виж целия пост
# 14
Дрънкалките съм прала, като беше на 3 месеца и още гледахме да е стерилно, също и една играчка, на която като й дръпнеш връзката вибрира, нищо им нямаше. Пеещите с батерии не съм още, но май може да им се извади механизма и да се вкара после пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия