на 9 м. суче по 100 пъти 24часа

  • 497
  • 9
На 9 м сме.
Ако я оставя да суче 24 часа в денонощие няма да има нищо против.
Яде и твърди храни, но иска постоянно да е на гърдата. Кога ще и омръзне?Дайте надежда.
А, и хапе като куче забравих да добавя Close
Виж целия пост
# 1
 Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Тони още 2 дни ще е на 8 ядящ по 108 пъти.. и после става на 9.. и ще яде по 109 пъти  Joy Особенно вечер  Rolling Eyes
Тамън му се показа и първия зъбок, а още 3 са на опашката аха да гризнат мама  Crazy
Отърване нямаааааааа  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Може да са много причините: зъбки, някаква промяна ако има, несигурност да чувства, ако си отсъствала последните дни, може да се опитва да си увеличи млекцето... Макар че най-вероятно иска да се гуши в мама, хахах!
Не знам дали ще те успокоя, но моята госпожица днес цял ден идва да суче през 15 мин, защото вчера отсъствах 4 часа и трябваше да заспи сама вечерта  Twisted Evil Наваксва си.
А за хапането мисля че има тема в библиотеката, може да прочетеш.
Виж целия пост
# 3
Да може би защото напоследък често я гледа баба....сега съм и паднала.
Виж целия пост
# 4
Аз само да ти кажа "Добре дошла в отбора". Laughing Имам чувството, че колкото по- голямо става бебето, толкова по- често започва да си търси.
Виж целия пост
# 5
Аз само да ти кажа "Добре дошла в отбора". Laughing Имам чувството, че колкото по- голямо става бебето, толкова по- често започва да си търси.
Може би е вярно, голям зор беше докато намалим кърменията...
Виж целия пост
# 6
И ние сме така. Почти не яде твърда храна,а е  на 8 месеца.
Виж целия пост
# 7
Синът ми е на 10,5м с 8 зъба и суче по N пъти. Напоследък намали драстично твърдата храна за сметка на сукането. Като се нахрани задължително ме гризва или се заиграва с пръстче. Най-страшното е като започнаат реклами докато се кърмим - без да изпуска зърното се обръща да види ТВ-то. Изпадам в ужас понякога. И вече гледам да изключвам ТВ-то преди да легна до него.
От 2 дни ми се разболява дребчо и предполагам затова иска по-често да суче. Днес му текна нослето и взе да кашля от време на време. И Т вдигна. Дано по-скоро отшуми, че вече се бях настроила да замествам кърмене, а Емо обърна режима на ядене.

Виж целия пост
# 8
Моето бебе се присъединява към сучещите непрестанно ....  bowuu (също почти не яде друга храна).За надеждата нямам какво да кажа...примирила съм се с идеята,че скоро няма да престане с постоянното сучене...
Виж целия пост
# 9
Най-страшното е като започнаат реклами докато се кърмим - без да изпуска зърното се обръща да види ТВ-то. Изпадам в ужас понякога.
И ние така Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия