Нещо става с този форум

  • 4 828
  • 101
Последните 4 произволни теми (в различни подфоруми), които отворих, все бяха с караници Rolling Eyes Не беше така, може да е имало 1 скандал, то не може без хич, но за последната седмица имам чувството, че всички се засилиха ...
Нещо заразно ли е, какво ви става  newsm78
Виж целия пост
# 1

Ох, дано не е заразно, че ще бумне епидемия  Praynig
Виж целия пост
# 2
Виж че половината са бременни- от хормоните ще да е. Laughing

Моите произволни теми между другото не бяха с караници, може грешно да си избрала какво да четеш Wink
Виж целия пост
# 3
Не го приемай толкова дълбоко.  Wink
Виж целия пост
# 4
Така ли, не съм забелязала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Не го приемай толкова дълбоко.  Wink

Не го приемам, но ми е чудно защо изведнъж се получи  newsm78 бременни винаги е имало, хормони също  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Я и аз съм пропуснала караниците  Mr. Green.
Никол пусни малко инфо да погледаме сеир и ние  Wink
Виж целия пост
# 7
Къде, никол? Днес само за косми чета и се хиля  Grinning
Виж целия пост
# 8
Отдавна е спряло да ми прави впечатление. Почти винаги си е имало караници просто не си попадала на тях. Ако ти се наложи да четеш всекидневно 90% от темите във форума ще видиш, че караници все си има.
Виж целия пост
# 9
Не го приемай толкова дълбоко.  Wink

Не го приемам, но ми е чудно защо изведнъж се получи  newsm78 бременни винаги е имало, хормони също  Mr. Green


Винаги ги е имало. Поне откакто аз съм тук - 3 години. Не се чуди. Нормално е. Сблъсъци на различни мнения, силни характери, хормони, малко секс........
Виж целия пост
# 10
Пък аz все веселяшки отварям...
на  таzи даже с глас се смях  Joy
Виж целия пост
# 11
Пък аz все веселяшки отварям...
на  таzи даже с глас се смях  Joy

и аз не съм забелязала караници. но темата с кокошките някой много яко ни бъзика. особено с меренето на овулацията на кокошките и виаграта за петела....
Виж целия пост
# 12
Пък аz все веселяшки отварям...
на  таzи даже с глас се смях  Joy

и аз не съм забелязала караници. но темата с кокошките някой много яко ни бъзика. особено с меренето на овулацията на кокошките и виаграта за петела....
ХАХАХАХАХ  Joy
Виж целия пост
# 13
Никол, не се стискай, а дай линкове Whistling Mr. Green  newsm66
Виж целия пост
# 14
Мъже липсват на форума за равновесие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия