Пролетарии от всички страни, съединявайте се!

  • 5 952
  • 146
Тъй... за средната класа разбрахме. И за тежката грижа да ти свърши политурата за яхта посред нощ, пък да не приемат чекове в денонощния.
Така че - пролетарии, дето нямате езерце пред къщата - дайте да се преброим! Пишете, не се свенете! Барикадите ви зоват!

Аз, разбира се, не влизам в тази категория, тъй като притежавам четвърт вилно място със септична яма и резервоар  bowuu
Виж целия пост
# 1
под нивото ми е да пиша в такава тема
Виж целия пост
# 2
Септичните ями замърсяват природата. На лични мога да те осведомя за цената и срока на доставка на персонална пречиствателна станция.
Защото и ние, гадните капиталисти, трябва да можем да си позволим таксата за детска градина на децата.
Виж целия пост
# 3
Виж сега, от уважение към идеята веднага се пиша тука първа, ама ако междувременно забогатея - все едно че нищо не е било.
Виж целия пост
# 4
Мисля за нова концепция. Финансиране на пролетариата, чрез източване авоарите на световния капитализъм. Съдим кока кола и преразпределяме благата и колата. Съд за компаниите за епилиращи продукти! Не на косматата дискриминация!
Виж целия пост
# 5
done, ние с тебе да  не делим едно място))
щото на моя терен няма септична яма, явно при теб е отишла
ние тичаме до гората Mr. Green
Виж целия пост
# 6
 Аз, аз, аз  навремето милото настояваше за езерцето, едва го убедих да е басейн (скромно, но от сърце), добре че по Татово време ме възпитаха в скромност и пролетарски дух.
Виж целия пост
# 7
Записвам се, имаме квартира под наем, а градинката пред блока прилича на септична яма, надявам се туй не се брои?!?!
Виж целия пост
# 8
Аз, аз, аз  навремето милото настояваше за езерцето, едва го убедих да е басейн (скромно, но от сърце), добре че по Татово време ме възпитаха в скромност и пролетарски дух.

Пролетарският дух е много важен.
Надявам се да си пълните басейна от собствен водоизточник, без да ощетявате обществото.
Виж целия пост
# 9
Аз пък хич не разбрах, за какво става въпрос в темата newsm78... Чета нещо септични ями, язовири и басейни, ама не мога да вдяна smile3537.
Виж целия пост
# 10
Аз пък хич не разбрах, за какво става въпрос в темата newsm78... Чета нещо септични ями, язовири и басейни, ама не мога да вдяна smile3537.

И аз тъй...дали не сме попаднали в някаква яма и ние   Mr. Green
Темата ми навява единствено асоциации за пролет, това пролетариат ми е чужда дума на мен, ако се сещате за каква младост говоря все пак  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
записвам се Mr. Green от лятото ще ми се налага да живея под мост Flutter
Виж целия пост
# 12
А, ето това е пролетарий, поздравления!
Кифлата да излиза от тази тема - пролетарият няма недвижимо имущество, камо ли пък водно такова.
Виж целия пост
# 13
под нивото ми е да пиша в такава тема
И защо писа тогава?
Виж целия пост
# 14
аз съм пролетарий, дъщеря на пролетарии, омъжена за пролетарий, син на пролетарии, но упорито се стремя към окапиталяване на съществуването, понеже гол пролетарий къща не храни (понеже си няма)  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия