странни болки

  • 2 266
  • 15
Здравейте!
Бременна съм в 11 г.с. и за мой ужас напоследък вечер получавам някакви ужасно силни болки в кръста, тазобедрената става и коляното. Имам чуството че са надути, а не са, болят ме като разтегнати сухожилия, понякога стига и до глезена. newsm78
Знам, че трябва да отида на лекар, но знам, че личната ще ми каже пак, че нищо ми няма, а мен това много ме притеснява. Смятам, че е много рано да имам проблеми с тежестта и разтягането на връзките и сухожилията.
Някой, ако знае нещо - да помага!
Виж целия пост
# 1
Мисля, че няма връзка с бременността.
Виж целия пост
# 2
защо не кажеш на личната-тя ако не може да каже от какво е-да ти даде направление за ортопед Confused
Виж целия пост
# 3
Разбира се, че има връзка с бременността,  сега нямам време да обяснявам, сигурна съм, че някое маме ще го направи.
Виж целия пост
# 4
 newsm78
А из мисля, че има връзка с бременността, но това гинеколог може да ти каже най-добре.
Виж целия пост
# 5
аз на лекар естествено, че ще отида, но ......
Генеколозите смятат за причина бременността само за гадене и повръщане, а личната каквото и да й кажа, смята че е от бременността. Rolling Eyes И честно казано, никой нищо не ми казва и не ме успокоява.
По едно време започнаха да ми се пукат кръвоносни съдое. Личната каза, че е от бременността, гинекоглога каза, че няма нищо общо с бременността и ме прати на кожен лекар, кожния гледа умно пет минути и нищо не каза.  Rolling Eyes
И за това питам вас.  Thinking
Виж целия пост
# 6
мисля че имаш спукани капиляри-нали! защото кръвоносни съдове ми звучи стряскащо Simple Smile нормално е от бременноста да ти се имаш спукани капиляри-аз също имах и то около деколтето,а явно на гинеколога му е нещо ненормално Crazy-след раждането те ще минат ( капилярите)
пс:май ще е добре да си смениш лекарите Confused
Виж целия пост
# 7
а изтръпвания имаш ли?защото ако имаш-магнезия  (магнерич) ще оправи нещата,те го изписват и на бременни да предотврати контракциите.
Виж целия пост
# 8
ами не мисля, че бяха капиляри. Появяваше ми се по някоя синина на краката от време на време. Започнах да пия витамин С и спряха, освен това имах кръв в носа всяка сутрин и още го имам това.  Луда работа! Ако е от бременността, ок! Обаче за всичко, което ми се случва просто имам чуството че е малко рано. Едва в третия месец съм.
Виж целия пост
# 9
Бременна си - затова недей да пиеш нищо на своя глава.

На мен магнезия ми го изписаха, но не за да спре контракциите, а за да се "храни по-добре бебето" - доколкото съм чела подобрява оросяването.
Споделям мнението на Тина, че е добре да отидеш и при друг гинеколог.
Виж целия пост
# 10
виж тези синини не звучат добре-задължително отиди на друг лекар-искай си направление от джипито-те нали се полагат на бременни без ограничения са май,искай си за ортопед,а за друг гинеколог-ще трябва на частно-но избери такъв,който да е по възрастен и да е опитен-даже да работи в болница-родилно:)
Виж целия пост
# 11
ами гинеколога ми е много добър, работи в болница, приема му е частен, хирург е, много е известен и хвален, просто е доста натоварен, а лошото е при мен,  че едно мнение не ме успокоява. И гинеколога и личната ми лекака са много добри и сериозни специалисти, но незнам защо нямам вяра на никой и все търся второ мнение, трето, а има неща, които просто така се получават.
Виж целия пост
# 12
да има неща който ей така се случват,заради такива неща загубих едното си бебе.не искам да те плаша- но бъди внимателна - но не и паранойчка Simple Smile,но все пак като те притеснява нещо-отиди и на друг лекар-поне за успокоение newsm10
Виж целия пост
# 13
А пълна кръвна картина правиха ли ти и какво показа тя?И без да те плаша,но според мен това не е от бременоста и трябва да се търси причината.Обикновено ние си носим по някое скрито заболяване и когато забременеем ,то се проявява в най-силния си вид,защото отслабва имунната ни система.
Виж целия пост
# 14
Всички изследвания са ми ок. Пуснах повече от колкото ми назначиха и там нещата са в ред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия