за оризовата каша

  • 450
  • 7
здравейте имам въпросче ,от 5 дена имаме запек и едва вчера се изака но акитата бяха много твърди а ни е време да се захраним с каша, взела съм тази на милупа ,която е безмлечна оризова . Ако някой я е ползвал дали запича защото ме е страх да и я дам. newsm78
Виж целия пост
# 1
Колко голямо е детето? С какво АМ храниш?
Виж целия пост
# 2
Оризовата каша запича, независимо от марката. Във вашият случай ще е по-добре да започнете с пюре, колкото и да не ти се иска. И ние след 2-3 дни започваме захранване с оризова каша на Милупа, но малката няма запек. Иначе щях да променя схемата. Това е моят съвет - започвай с пюрета, за да разрешиш проблема със запека и после каша. Peace
Виж целия пост
# 3
ние вече папкаме пюрета и точно от тях се запече ,5 дена беще на сливи и спанак но вече и писна,а тази нощ се събуди в 4 от глад досега никога не го е правила затова исках да и дам каша
Виж целия пост
# 4
забравих след 1 седмица ставаме на 6 месеца
Виж целия пост
# 5
Моят син още похапва понякога нощем, това да не те притеснява. Просто сложи малко в последното й мляко преди лягане. Без да я правиш гъста за ядене с лъжичка.
Виж целия пост
# 6
Моята бебка не хареса оризовата каша и затова първата, която прояде (беше на 6 месеца вече) беше безмлечна каша от ориз и царевица с бифидус ефект на "Блевит". Никога не я е запичала, даже точно обратнато, леко разхлабва. Единствения недостатък на кашата е, че е с добавена захар.
Виж целия пост
# 7
Оризовата каша по принцип запича, но при нас не беше с такъв ефект. След като си започнала с захранването, като въведеш тиквата, просто няма да имаш проблем с изакването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия