Отново девствена!

  • 4 192
  • 47
Уф малко ми е неудобно, ама искам да споделя с вас проблема си. Най-накрая гадните лоххи ми свършиха и съответно с мъжа решихме да го отпразуваме подобаващо Mr. Green. Обаче се оказа, че когато са ме шиели след епизотомията са ме направили малко по тясна от преди  ooooh!. На моя мъж му хареса (даже прекалено Embarassed--все едно бил с чужда жена), но на мен хич не ми беше комфортно--може би  ми е някакво ново знам ли newsm78
Уф дали ще си стана пак като преди? newsm78
Сигурно ви изглежда смешно, ама на мен хич не ми е! (да не говорим, че така мъжа ми е по-бърз от обикновено Sad)
Не ми се смейте много моля Praynig Simple Smile
Виж целия пост
# 1
ами ако ще те успокоя при доста е така.
Ще мине време ще се "оправиш" Simple Smile
Виж целия пост
# 2
тцтцтццт, не бях чувала за такива работи. newsm78
предполагам, че тъканта ще се разтегне от .... Embarassed, но не знам.
дано се оправиш по - бързо. Peace
Виж целия пост
# 3
И аз бях по- девствена, ама се "разработих"  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
ами ако ще те успокоя при доста е така.
Ще мине време ще се "оправиш" Simple Smile

същото беше и при мен,с времето ще се оправиш Peace
Виж целия пост
# 5
И при мен бе така,но лед 3-4-я път всичко се нормализира.
Виж целия пост
# 6
И аз имам същият проблем..все още Rolling EyesВ началото ме болеше доста и почти бяхме спрели с опитите за секс. И сега понякога ми е леко неприятно..но явно трябва време и търпение от страна на мъжа ти Peace
Виж целия пост
# 7
И аз бях така, не се притеснявай нормално е и постепенно ще се върнат нещата както си е било преди. Първите 4-5 пъти ми бяха доста неконфортни, ама целта е да се отпуснеш, защото психически още повече си стягаш мускулите и боли повече и е неприятно....но пък постепенно мина.При мен остана едно леко придърпване на кожата откъм ануса където ме бяха шили, но това беше около 5-месеца след раждането нещата си станаха както си бяха преди да родя. Wink
Виж целия пост
# 8
И аз бях по- девствена, ама се "разработих"  Mr. Green
М да. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Спокойно ще се оправиш. Peace
Виж целия пост
# 10
имам приятелки които са били така. нужно е време.
Виж целия пост
# 11
И аз бях по- девствена, ама се "разработих"  Mr. Green
М да. Mr. Green

Точно  Peace
Виж целия пост
# 12
Apv, имай предвид, че вагината се стеснява доста и когато дълго време не правиш секс. Но за сметка на това е еластична и има "памет" (така поне съм чела) - след време отново приема формата на съответния партньор. Предполагам, че това също е допринесло при теб. Иначе за зашиването нищо не мога да ти кажа, нямам собствен опит.
Ако не те боли, вярвам, че след няколко пъти нещата ще са си както преди.  Grinning
Виж целия пост
# 13
Да, след епизотомия малко придърпва в началото, но после всичко се нормализира и можеш да си правиш всичко - секс, ново раждане и ... нова епизотомия и пак отначало   Laughing
Виж целия пост
# 14
Смайвате ме с тези постинги! Не знаех, че така се случва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия