Рибено масло за засилване на имунната с-ма при деца?

  • 1 769
  • 13
Давате ли?какво и как се отразява на дечицата?
Свършихме приема на един имуностимулатор направихме пауза и сега искам да започна да му давам нещо различно.
Кажете си мнението
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Давам го за апетит и помага.Може и за имунната система-добро е.
Виж целия пост
# 2
Помага, определено! Вземи си Ескимо кидс.
Виж целия пост
# 3
преди време бях пуснала такъв въпрос във форума
личната лекарка беше изписала на малката рибено масло-ЕСКИМО-кидс,получих добри отзиви за него и вече почти седмица го давам на малката
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167475.0
Виж целия пост
# 4
много добър ефект!
Виж целия пост
# 5
svetlan4eto благодаря ти за линка
Виж целия пост
# 6
На малката и давам ескимо кидс, а на големия който е на пет години рибено масло от черен дроб на акула
Виж целия пост
# 7
аз давам олисавен акула,рибно масло от черен дроб на акула.много е добро и самото масло се извлича от екологично чисти райони.пробваи с него ако изкаш.
Виж целия пост
# 8
И аз давам на дъщеря ми рибено масло(Ескимо 3) и за сега съм много доволна! Peace
Виж целия пост
# 9
И аз давам на децата.Помага!
Виж целия пост
# 10
Да - олисалвин..преди години и от обикновените малки хапченца в комбинация с мед и много плодове.
Колкото и глупаво да прозвучи въпроса ми:
Какво означава
Виж целия пост
# 11
Давам от 6 та седмица 2.5 мл, а от 6 ти месец 5 мл дневно.
Виж целия пост
# 12
Да, давам му обикновенно рибено масло от около 2 месеца насам, от най-малките перлички, 200 бр са в шишенце, около 3 лв струва.Давам му 3 пъти на ден по 2 перлички. Доволна съм, подпомага както апетита,така и растежа на детето. Peace
Виж целия пост
# 13
Мимис, я виж на етикета, как се казва това рибено масло и , ако пише , какво е съдържанието на Омега3 в него. Доста е изгодно- може и аз да го потърся.
Мерси предварително !  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия