Подаръци за 8 март за маминки и свекита?

  • 6 020
  • 26
Освен цветята,  се чудя с какво да  уважа маминките. И двете нямат нужда от нищо, според техните думи, но тази година съм решила да им купя по нещо не бих казала много скъпо, но на прилична цена.  Свеки ми помага с прибирането на децата, а мама си е мама все пак. Вие какво ще приготвите, за да ги изненадате?   bouquet Дайте идейки, ако имате?
Благодаря предварително, защото незная кога ще мога да се включа, но ще чета...  Blush 
Виж целия пост
# 1
Може да им купиш блуза, парфюм или някакво бижу.Ти ги познаваш добре и може да избереш нещо, което да им хареса.Аз не харесвам подаръци, тип сервиз за кафе, ваза или нещо подобно, особено за 8-ми март, но пък от друга страна ще им остане за спомен. Може и албум с няколко снимки на децата.
Виж целия пост
# 2
Аз ще им подаря и по една картичка със снимка на детето. Поръчах си ги от детската градина. Мисля, че ще се зарадват.
Виж целия пост
# 3
И аз приготвих по една рамка със снимка на детето и с едно надписче по случай 8-ми март. Коя баба не би се зарадвала да си гледа непрекъснато прекрасното внуче и да се фука на съседките  Grinning
Виж целия пост
# 4
В яслата на дъшеря ми им направиха картички за празника и това ще е Нашият подарък за бабите   Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
на свеки ще и купя нещо свръх традиционно Mr. Green
Виж целия пост
# 6
И двете ги уважавам много и много ми помагат, но така се случва, че подаръците ще са дребни - на свеки блуза, на майка ми - любимият й парфюм. И цветя, разбира се.
Виж целия пост
# 7
Нещо което ще  достави удоволствие на майка ми и ще й отпусне тялото и душата й.Ще я пратя на масаж-цяло тяло.
Виж целия пост
# 8
аз им купих по един хубав крем за лице! Hug
Виж целия пост
# 9
на свеки ще и купя нещо свръх традиционно Mr. Green
е какво е то??
Виж целия пост
# 10
Тъкмо мислех да пускам такава тема, но видях че има  Simple Smile

И аз съм в голямо чудене и незнам какво да им взема. Картички със снимка на детето им направих вече на Photoshop-a, но това май е малко. Освен това имаме и една леля и една прабаба.....

Записвам се да следя, че иначе голямо мислене  newsm78
Виж целия пост
# 11
Свекърва ми беше на гости преди два дни и си хареса дневен и нощен крем на Орифлейм. На майка - честно казано, не знам  newsm78. Скоро й купувах козметика, сигурно този път ще е цвете в саксия или блуза. Чудя се още...
Виж целия пост
# 12
аз им купих по един хубав крем за лице! Hug
и аз Peace
Виж целия пост
# 13
В яслата на дъшеря ми им направиха картички за празника и това ще е Нашият подарък за бабите   Heart Eyes
и нашият Peace
Виж целия пост
# 14
аз им купих по един хубав крем за лице! Hug
И аз това смятах да им взема. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия