Зачервени очи?

  • 947
  • 5
Синът ми е на 3 месеца. От известно време забелязвам, че очите му са червени, по-скоро клепачите му са червени, все едно е плакал с часове. Обикновено се зачервяват вечер. Рових из нета, но не можах да намеря смислено обяснение. Много ще съм благодарна, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да сподели. Аз ще попитам и педиатърката ни, но ще бъде чак след месец, когато има консултация и ваксини.
Виж целия пост
# 1
Не може ли да й се обаждаш по телефона, без да има консултация? newsm78
Виж целия пост
# 2
Може да е някаква алергична реакция.Аз също не мисля ,че трябва да чакаш цял месец.
Виж целия пост
# 3
Нашия е така обикновенно когато почти цял ден не може да заспи и до вечерта направо са като светофари. Mr. Green
Дано да е това проблема. Praynig
Виж целия пост
# 4
Може да е някаква алергична реакция.Аз също не мисля ,че трябва да чакаш цял месец.

И аз съм на това мнение. Дъщеря ми съвсем наскоро направи такава реакция към препарат за почистване на под  Rolling Eyes Освен зачервяване постепенно започнаха да й се подуват клепачите и едното й оченце почти се беше затворило...
Виж целия пост
# 5
Нашия е така обикновенно когато почти цял ден не може да заспи и до вечерта направо са като светофари. Mr. Green
Дано да е това проблема. Praynig

сега като се замисля може и това да е причината, защото е само вечер зачервяването и не всяка вечер.
обадих се, но казаха че ще го видят на консултацията, според тях не е сериозно  newsm78, ще чакам още 20 дена значи.

благодаря на всички за отговорите ви   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия