Затварят родилното отделение на болница Лозенец

  • 586
  • 3
 Женами ходи там на консултации вече е в девети месец  и днес като ходихме се никазаха , че  е пропаднал пода на родилното отделение  и ще го затварят и питам аз сега какво ?
Виж целия пост
# 1
За съжаление живеем в държава,в която и такива неща са възможни.Сега просто ще ви се наложи да се ориентирате към друга болница,в която да роди жена ти.
Успех
Виж целия пост
# 2
тъпо, но по-добре да го затворят, отколкото да продължи да работи с опасни зони по пода/тавана/ стените или където и да било, нали?
Виж целия пост
# 3
Да ти кажа още по-добре.Хич не ми направиха добро впечатление в болница Лозенец.Аз живея на 2 крачки от нея и бях решила да раждам там,понеже е близо и ако се наложеше можех и сама да отида.Да ама не!Като отидох да попитам каква е процедурата ми казаха,че не мога току-така да отида и да родя при тях.Трябвало да се запиша в 8 месец за да ме следят и пр.Имало заповед на директора на болницата,която изисквала такова нещо,щото иначе ако ме вземели като дойдел момента и ако станело нещо те какво щели да правят??!!!!!!!!!!Какво да правят?!Нали са лекари и затова са там.Да помагат на хората!+ това сестрата, с която говорих почти с гордост ми заяви,че 2 дни преди аз да отида били върнали една жена,която също като мене искала да роди там и вече била с контракции!!!!Представяш ли си?!Извинявай,но аз не бих поверила живота на детето си в ръцете на такива лекари!Така че моят съвет е да се ориентирате към някоя специализирана болница, като Шейново например или ако можете да си позволите в частна клиника.Успех! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия