Чиполино Джема

  • 3 418
  • 39
Гледах, струвах, имам някаква визия какво търся, защото ми е второ дете.Харесва ми моделът поради няколко причини-голям кош за багаж, изглежда компактна, пише, че има пълно легнало положение, също и олекотена уж конструкция.НО, както винаги нашият търговец-вносител НИЩО не знае, нищо, че се е договарял за този модел.Не се знаят килата, не е дошла още самата количка, МАЙ щяла краят  на Март да идва, ма и те незнаят...ей такива....Цена-също не се знае, представете си....Та-някой да има реално инфо за тази количка?Някой може би в някоя чужбина, където продават чиполино, знам ли?Чудя се-да я чакам ли, защото март влизам в 9 месец, но...знаете как е.... Thinking
Виж целия пост
# 1
И аз я гледам, че е нещо по-интересно и различно от другите Чиполинки. Но при положение, че вносителите не са наясно с нищо, не знам кой друг може да хвърли светлина по въпроса  newsm78
Аз съм гледала по чужди сайтове някое и друго Чиполино, но става дума за 2-3 модела
Виж целия пост
# 2
Е, за какво ми я дават на сайта, като нищо не знаят.......все се надявам на някой друг, не на вносителите Praynig
Виж целия пост
# 3
да бе ,а ние с Веси ,чоплим тук размери на колички-ама как да разберем като вносителите не си ги знаят Mr. Green
Виж целия пост
# 4
И аз я гледах- хареса ми. Явно ще си чакаме...
Виж целия пост
# 5
Какво да чакам бе, момичета-аз днес се отчаях направо!Нищо никъде.Нямат.Складове-празни!Аз съм в 9 месец вече, може и утре да родя дет се вика!То това с чакането от Нова година насам ми го разправят-все чакат в края на месеца и все остава за другият месец.... Tired
Виж целия пост
# 6
Ами тогава ги зарежи и си вземи друга количка  Grinning Пък те нека си чакат вноса...
Виж целия пост
# 7
гледам,, ма не харесвам.Имам основни критерии, второ ще ми е, това, което исках е изчерпано, явно има защо.....По принуда ще взимам нещо, дето няма ни на сърце да ми е, нито на критериите да ми отговаря за количката, а 2 години ще я бутам... Confused
Виж целия пост
# 8
А Ексклузив на Кенгуру
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 2/products_id/686

Горе-долу е подобен модел и май хич не е лоша. Пък и не можеш да си 100% сигурно, че точно това Чиполино ще ти покрие критериите преди да знаеш основно неща, като килограми, големина на кошовете, да я пробваш как върви и попринцип да я видиш на живо  Peace
Виж целия пост
# 9
По принуда ще взимам нещо, дето няма ни на сърце да ми е, нито на критериите да ми отговаря за количката, а 2 години ще я бутам... Confused

може да си вземеш каквато и да е количка, да я побуташ 1-2 месеца докато намериш каквато търсиш и после да я продадеш с малка разлика в цената като не много ползвана.
Виж целия пост
# 10
Ексклузив е тежка доста.Чиполино-това чакам-кила поне да кажат.Не, категорично не ми се занимава ПАК със 100 колички.Искам една.С първото дете бутах няколко.
Виж целия пост
# 11
Ами понеже и аз с второто дете искам една количка, която да е достатъчно лека и за лятна, се заглеждам по Пег Перего Чентро Комплето
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/781
Или други модели на Пег Перего, Джордани или Инглезина. Това са количките, които са достатъчно леки, маневрени и здрави, за да ти свършат идеална работа за целия период, когато ще ти трябват  Peace
Много съжалявам, че не го разбрах с малката, а стана малко след дъжд качулка. Но по-добре късно, отколкото никога  Grinning
Виж целия пост
# 12
Ами то това е копие всъщност на това, което чаках аз-Виктория на Кенгару! GrinningБлагодаря-днес отивам на пазар за количка!Ще търся и тази!Ако не намеря някой изостанал модел на Викторията-ще търся тази, макар и по-скъпа.Благодаря!
Виж целия пост
# 13
Ще прощаваш, но сравнение между Кенгуру и Пег Перего просто е излишно  Laughing И по-скоро Кенгуру ще са тези, които ще копират нещо от друга фирма  Peace
Така, че ако ще си купуваш качествена количка, си вземи Пег Перего. Този модел специално мисля, че можеш да го видиш само в Прима Папа. Казаха, че там ги имало всичките.
Виж целия пост
# 14
правилно,Кенгуро са копиралите ,а не Пег Перего-койе  чувал по света за Кенгуро newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия