Раждане

  • 706
  • 14
Искам да попитам , мили мами при планово секцио ако бебето тръгне да излиза по рано какво се прави?  Rolling EyesМного ми е странно и реших да ви попитам, за пръв път ще ми е и искам да бъда осведомена, не попитах моята лекарка просто пропуснах :oops
Виж целия пост
# 1
Спешно секцио. Grinning
Виж целия пост
# 2
Доколкото съм запозната това е начина. Peace
Виж целия пост
# 3
 smile3521
Успех, здраво бебче и бързо възстановяване! Hug
Виж целия пост
# 4
Секцио по спешност.Е, дано не ти се налага, пожелавам ти леко раждане и едно здраво бебенце  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всичи за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 6
Секцио по спешност, но виждам вече си разбрала. УСПЕХ!
Виж целия пост
# 7
Секцио по спешност, но виждам вече си разбрала. УСПЕХ!

........... освен ако не изненадаш всички и родиш преди да успеят да съберат екипа и да ти направят секциото  newsm53
Виж целия пост
# 8
Oтървава6 се от гадното секцио  Joy
Виж целия пост
# 9
........... освен ако не изненадаш всички и родиш преди да успеят да съберат екипа и да ти направят секциото  newsm53

Oтървава6 се от гадното секцио  Joy

Стига сте плашили жената бре. Crazy

В повечето случаи правят секцио, бебето не изпада за минути, има достатъчно време, мнооого рядко да не стигне времето. Няма да се притесняваш, mera! Hug
Виж целия пост
# 10
Доколкото съм запозната това е начина. Peace
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 11
Peace
Виж целия пост
# 12
  Peace
Аз започнах с нормално раждане (не бях планово секцио), но бебчо беше доста голям и започнаха да губят тоновете. Раждането завърши със спешно секцио.
Дано бебчето ти дочака датата за секциото, защото контракциите на операционната маса преди да те упоят са доста неприятна работа.
Успех! Безпроблемно раждане!
Виж целия пост
# 13
защото контракциите на операционната маса преди да те упоят са доста неприятна работа.

Айде глезотии Laughing  Wink
Виж целия пост
# 14
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия