Да се похвалим и ние !!!!

  • 629
  • 5
Здравейте мили мамаи да се похвалим и ние за 4 дена се разболяхме и оздравяхме от бронхит и същевременно ни излез едно зъбче ,а второто е избило и всеки момент ще излезе и то.Какво правите вие когато растат зъбите на вашите дечица,ние сме като кисели  ooooh!от време на време,само с цица се успокоява.Вие какво ще кажете има ли друг лек? newsm12
Виж целия пост
# 1
Ми вариантите не са много.Има гелчета,които помагат, но действат кратко време (например калгел),но ако положението стане много сериозно,панадол върши чудеса.Иначе търпение му е майката! Confused
Виж целия пост
# 2
На нас решиха да ни изникнат и 4-те кътника на веднъж. Направо не искам да си спомням какво  беше 3-4 дни докато се покажат първите върхчета и докато се успокоим, че са зъби, а не нещо друго. Бебка започна да повръща, вдигна температура,  #Crazy много се измъчи детето.  ooooh! Давах панадол за температурата, от гелчетата нямаше никакъв ефект.
Виж целия пост
# 3
Аз,слагам хомеопатични свещички предписани от педиатъра Peace
Виж целия пост
# 4
Мажа с Дентинокс нон-стоп (Калгел е слабичък) и в мнооого тежки случаи Панадол, но той не се дава повече от 3 дни, така че в повечето време полудяваме.
Виж целия пост
# 5
Айде да са ви честити зъбчетата! newsm47 При нас нишо не помага-търпение му е майката/на мен взе да ми се изчерпва Mr. Green/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия