Санаториума в Трявна

  • 2 455
  • 10
Здравеите.
Работи ли санаториума в Трявна.И ако работи каква е процедурата да бъде посетен,има ли клинична пътека .Става въпрос за дете на 3 год.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
   Тодоплан, за какви заболявания е този санаториум? Само един санаториум ли има в Трявна. Не ми е проблем днес да проведа няколко разговора и да отговоря на въпроса ти. Сестра ми учи навремето в Гръбчево, в училище за деца с ревматизъм. Лек ден.
Виж целия пост
# 2
Санаториума е построен още по татово време.Посещава се от деца с дихателни проблеми,предизвикани от алергии и асми.
Знам ,че не работеще за известно време и ме интересува каква е ситуацията в момента.
Поздрави.
Виж целия пост
# 3
   Тодоплам, бях те забравил. Телефоните с кода на Трявна са 06772021, 06772569, и 06772131, но на последния не може да се разчита. Първо се включва телефонен секретар, а след това факс. Искат единствено направление №7 от личен лекар. Работи си санаториума със деца с белодробни заболявания. Лек ден.
Виж целия пост
# 4
Bлагодаря ти Wolf.Обадих се и получих необходимата информацияОстава да почерпя.Ти не си ли регистриран и в един ловен форум ,че ника ти ми е познат .
Наслука.
Виж целия пост
# 5
   Не, не обичам да убивам. Но на много места, дето съм опитвал да се регистрирам с Wolf, се оказваше заето. Само тук май съм регистриран така. На други места - Wolfmad и Madwolf. А ти мъж ли си или жена?
Виж целия пост
# 6
Тодоплам моля те сподели каква е информацията, която получи, искам да знам и за този санаториум!
Виж целия пост
# 7
Общо взето това което е написал Wolf .Трябва да имаш направление №7 .Приемат само детето с един придружител.За цени не ми дадоха отговор ,понеже идната седмица щели да ги актуализират.Ще се обадя и ще дам повече информация.
Виж целия пост
# 8
Здравейте,аз съм нова в чата!синът ми има проблеми с алергиите!искам да отида в Трявна-струва ли си!?Условията добри ли са?!Благодаря Ви предварително на всички
Виж целия пост
# 9
Здравей,
Ако не е задължително в Трявна,виж и тези санаториуми.
Виж целия пост
# 10
Здравейте момичета!Преди няколко дни се върнахме от санаториума в Трувна!първо да поправя думата санаториум- това си е клиника за долекуване на деца с билодробни заболявания.Първо се бях обадила за резервация-оказа се,че като отидохме тя не важеше,стаите бяха заети всичките,цените се оказаха различни на стаите в зависимост кой е на смяна.Работата не ми хареса.отидохме на квартира.Цената ми излезе същата,но важното е,че детето посещаваше процедурите безплатнто с прословутото направелние №7 за хоспитализация.Така,че условията са доста мизерни.Може да се наеме квартира в града или в близост до санаториума,а да се ходи на процедури.цените на стаи със собствен санитарен възел варират от 18 до 20 лева за придружителя,за детето е безплатно.това мога да кажа!Успех на мамите,които ще ходят!Обаче климата и въздуха са разкошни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия