Честита Баба Марта!

  • 689
  • 13
Честита Баба Марта!
Да сте живи и здрави и вие и децата!
Виж целия пост
# 1
Честита Баба Марта на всички мами и дечица. Започва женския месец, нека бъдем силни и оптимистично настроени. Живота е такъв, какъвто човек сам реши да го направи, а нашия е пълноценен, защото до нас са малките ни слънца. Така, че бъдете щастливи  Hug
Виж целия пост
# 2
Честита на всички и от мен! Да сте бели и засмени.

Може ли да се оплача тук: Цяла седмица съм в командировка и само снощи се върнах за важни преговори и да си спя у дома. Прибирам се в 7  Embarassed и се сетих да купя за Дариа бонбони, но мартеница - дори не ми мина през ума. Бавачката ми каза, че е купила за Дари и ми предложи още една за учителката, която я посрешне днес на вратата.

Водя я сутринта, даваме мартеницата на учителката и що да видя  Shocked 6-7 дечица окичени с поне по 15 мартеници и носят в ръце всяко по един плик пълен с мартеници, а моето няма  Sad Е толкова тъпо се почувствах. Изобщо не съм се сетила за това. На всичкото отгоре бившия ей сега ме направи на пестил по кю-то, супер възмутен как не съм се сетила. Той се бил сетил, а аз не и ми каза да отида до градината да й дам.


Оплаках се  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Честита на всички и от мен! Да сте бели и засмени.

Може ли да се оплача тук: Цяла седмица съм в командировка и само снощи се върнах за важни преговори и да си спя у дома. Прибирам се в 7  Embarassed и се сетих да купя за Дариа бонбони, но мартеница - дори не ми мина през ума. Бавачката ми каза, че е купила за Дари и ми предложи още една за учителката, която я посрешне днес на вратата.

Водя я сутринта, даваме мартеницата на учителката и що да видя  Shocked 6-7 дечица окичени с поне по 15 мартеници и носят в ръце всяко по един плик пълен с мартеници, а моето няма  Sad Е толкова тъпо се почувствах. Изобщо не съм се сетила за това. На всичкото отгоре бившия ей сега ме направи на пестил по кю-то, супер възмутен как не съм се сетила. Той се бил сетил, а аз не и ми каза да отида до градината да й дам.


Оплаках се  Rolling Eyes
Ами ако ще се почувстваш по-добре - отиди до градината и дай на детето още 100 мартенички.
А бившият ти като се е сетил -Защо той не е отишъл сутринта с детето до градината и да даде мартенички  newsm78, щот то по Кю-то - все за всичко се сещаме и все сичко сме направили ........

Виж целия пост
# 4
Честита Баба Марта!
 
Бъдете здрави и много щастливи!
 
 
 

Баба Марта винце пила,

па се малко подмладила –

дощя и се да се смее,

омръзна и да се грее

до печката като котка

и излезе на разходка.

Тояга и леда счупи,

усмивка и снега стопи.

Гдето стъпи, трева никне,

над глава и слънце пекна.

Кукурякът се събуди,

па излезе да се чуди,

Минзухарът се усмихна...

Всичко около утихна.

А от вишневите клони

Кос смирено се поклони,

поде песни чудни, чисти,

та гората се разлисти

Виж целия пост
# 5
Честита Баба Марта и от мен!
Аз пък сутринта исках да закача на Ния само едно герданче, а тя се накичи като коледна елха newsm78
Но все си викам, щом детето ще се чувства добре- нека се кичи:)
Виж целия пост
# 6
Честита на всички и от мен.
Аз се самозакичих с подарените от маминка герданче и гривна, закичих дечко и количката и занесохме на лелите в яслата.... А пък от там ни изненадаха с саморъчно направена от дребосите картичка с надпис ЧБМ и апликации вътре. Ужасно много се развълнувах, чак бих ви я снимала да ви я покажа, ама ми е развален апарата...
Та аз пък да се похваля де - имаме си първи подарък от детската.
Виж целия пост
# 7
Честита Баба Марита! Много здраве и усмивки на вас и дечицата!
Виж целия пост
# 8
Честита Баба Марта!  Mr. Green
Момичета, бъдете живи и здрави за радост на малките дечковци!
Желая ви от сърце повече и само положителни емоции!   bouquet

Иса, твоичкият да се беше сетил и да занесе, а?
То акъли лесно се дават...
Виж целия пост
# 9
Честита баба Марта и от мен! Много здраве, щастие и късмет на всички!   bouquet

Иса, аз също не бях купила мартеници и затова снощи до 12 часа правих (поне на малкия да сложа сутринта). Толкова съм отнесена напоследък, че забравям всичко ...
Виж целия пост
# 10
Ох, мерси за успокоението. Е, бившия /аз вече съм във Варна/  й е дал мартеници ей сега се обади.

Margarita, браво на теб, но у дома даже и конец не можеш да намериш, а и хич не би ми хрумнало да правя нещо с ръцете си  Embarassed
Виж целия пост
# 11
Честита Баба Марта и от мен! Пролетно настроение, слънце и усмивки за всички!  bouquet  bouquet  bouquet
Марги, преди 4-5 години около първи март бях с контузен крак в къщи и нямаше как да купя мартеници - тогава за последен път се пробвах.....не беше много плачевен опита ми, ама не смея да повтарям Wink
А дребната сутринта носеше 4-5 мартенички за приятелчетата си в детската, ама си ги прибрала в гардероба - нямало да ги дава понеже щели да ги загубят Joy Joy Joy После майка ми като отишла да я вземе я убедила да ги подари....и тя съответно на всичси любими момченца подарила newsm78 и даже едното го нацелувала здраво..... ooooh! ooooh! от сега ли? Thinking Wink
Виж целия пост
# 12
Честита Баба Марта на всички! Grinning
Здрави, щастливи и засмени.
Аз тази година се представихх перфектно, и изпратих мартеници на всички близки Grinning
Виж целия пост
# 13
Моите мартеници станаха хубави, ама малкият не пожела да му вържа и му приших една за шала. Така като гледа гривните по мен много им се радва, но категорично отказва да му вържа мартеничка  Joy. Магарок! А като си спомня как се накичвахме като коледни елхи в яслата и градината.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия