Забременяване след горене на раничка

  • 6 193
  • 7
Здравейте! Петнайсет дни след като ми гориха с ток раничка на шийката на матката съм забременяла. Известно ли ви е дали това може да е причина за проблеми с бременността. Не съм приемала никакви медикаменти след манипулацията.
Все още ми е рано за преглед, а този въпрос ме притеснява, затова се обръщам към вас.
Благодаря за вниманието!
Виж целия пост
# 1
Аз мисля, че не, но само си го мисля, не съм компетентна. Но начална бременност не оказва влияние вършу шийката на матката, което ще даде време да се възстанови напълно, а дори да не е излекувана съвсем и се наложи второ обгаряне (което се надявам да не се налага, но хипотетично...), то може да се извърши и след раждането.
Така мисля аз, но ако бъркам, чакай и другите мнения. Hug
Виж целия пост
# 2
аз знам, че не горят раничките на нераждали жени, защото там при раждане се разкъсват! а за бебчо според мен опасност няма! желая ти всичко най-хубаво и се опитай да си оптимистично настроена.   bouquet
Виж целия пост
# 3
Аz съЩо не съм компетентна, но от това което съм чела, няма опасност zа ембриона обгорената Шийка на матката. Най-добре питай гинеколога когато отидеШ на преглед, zа да потвърди бременността ти.
Виж целия пост
# 4
Аз мисля, че не, но само си го мисля, не съм компетентна. Но начална бременност не оказва влияние вършу шийката на матката, което ще даде време да се възстанови напълно, а дори да не е излекувана съвсем и се наложи второ обгаряне (което се надявам да не се налага, но хипотетично...), то може да се извърши и след раждането.
Така мисля аз, но ако бъркам, чакай и другите мнения. Hug


И аз така мисля  Wink
Виж целия пост
# 5
Не мисля, че е проблем, аз също съм с обгорена раничка, но забременях след няколко месеца просто не стана по-рано. Консултирай се с гинеколога си най-добре, но място за притеснение май няма.  Peace
Виж целия пост
# 6
Не ми стана ясно, дали ти всъщност си била вече бременна, когато са те обгаряли? По принцип един месец след обгарянето (всъщност до следващата менструация) не е препоръчително да се прави секс, за да има някакъв ефект, а и да не се получи инфектиране (май така беше, и мен са ме горили). Питай лекарите, но едва ли ще има някакъв проблем за бременността, така си мисля де  newsm78
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за отговорите!
Не бях бременна, когато ми гориха раничката. На бременни мисля, че не се правят такива манипулации. Докторът ми препоръча 10 дни въздържание от полови контакти. Ние изчакахме 15 дни и точно тогава се случи да съм в овулация /на 21-вия ден от цикъла/. Надявам се наистина да няма проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия