кои мами са кариеристки а татковците в "майчинство"

  • 1 715
  • 43
Дайте някое саветче как да се оправя с таткото...от както започнах работа се караме доста...имаме и голяма разлика-14г
Незнам дали е от годинките или от работата...Работя в печатница,занимавам се с дизаин и предпечат..работата ми доставя огромно удоволствие и не мисля да напускам..а направо не ми се прибира при него..единственото за което си отивам вкащи е малката ми принцеса...ако имам мами със сходни съдби кажете как се обравихте със съпруга?  bouquet благодаря
Виж целия пост
# 1
Той те иска вкъщи край печката и детето, тъй ли?
А той повече или по-малко от теб работи? Прехвърлила ли си му някои задължения?

Има по принцип у мъжете една ревност към кариерите на жените им, поне у някои, смятат, че могат да правят кариера, но, ако обичат, това да става без да се отнема от времето за гледане на деца и домашни задължения...
Моето работно време е шантаво, т.е. няма такова или по-скоро се налага понякога да се прибирам по-късно вечер, което е водело до цупене... Въпреки че добре знае за какво иде реч.
Виж целия пост
# 2
ами той не работи,да прхвърлила съм му 4аст от задълженията за малката,..но и майка му идва всеки ден докато съм на работа..общо взето деня минава така:ставам кам 7 ;приготвям на малката попарка,преобличам я и я храня;след това извеждам кучето(имаме ирландски сетер) ,сабуждам го и тръгвам за работа към 8.30...от там  нататък майка му идва у нас м/у 9.30 и 10.30 и си тръгва следобед кам 13-14...аз се прибирам към 17-17.30 храня малката, готвя не6то да има за другия ден, оправям из къщи тук-там ,къпем детето ,разхождам пак Бари(ку4ето) и си лягам...
Виж целия пост
# 3
Познавам такива. Моя колежка роди преди две години,
два месеца след това се върна на работа. Мъжът й е
американец, лигастеник, поработва на черно в един
клуб за тенис на маса вечер, а през деня дундурка малкия.
Водеше го до работата, та мамата да кърми, после си
го прибираше. Сега колежката ми очаква второ дете.
Тя е тази, дето изкарва парите вкъщи. Мъжът й само се
усмихва и дундурка децата. Познавам и няколко други
немци, самотни бащи. Явно тук на мъжете не им пречи
да се грижат за деца. Виж, във вашия случай може да
го спукват от бъзици приятелите му, та затова да е станал
раздразнителен. Знам ли. Или просто се е комплексирал.
Виж целия пост
# 4
Аристидева, а в същност мъжът ти какво прави?

Като чета - майка му гледа детето през деня, сутрин ти го оправяш, вечер също ти, ти готвиш, ти развеждаш кучето, ти работиш....

А той?
Виж целия пост
# 5
ами и аз това се чудя на моменти
Все пак има дни в които свекито не може да идва;също така той ходи да взима кухнята на детето и същевреммено пак разхожда ку4ето.от време на време се хваща да измете в хола и да подреди...4естно казано аз не готвя всеки ден...но има дни в които бабите ни носят манджа..и не виждам смисъл да го правя и аз та после да го даваме на браи
Виж целия пост
# 6
все ме упреква 4е ни6то вка6ти неправя а от това ме боли наи много.тои иска да 4истя всеки ден а аз пооправям отгоре-отгоре а си чистя основно през уикенда..при вас как е с чистенето?
Виж целия пост
# 7
и тои заработва на 4ерно някои път с колята-то
Виж целия пост
# 8
тоя да закара дотам 6те му даде някои лев..или някое CD да запише...
Виж целия пост
# 9
Абе кво си се смачкала така,
я, гледай по-оптимистично на
нещата. Пусни проблемите по
допирателната и си гледай да
ти е добре здравето. Чистене,
готвене, пране, гладене е имало
и преди нас, ще има и след това.
Ако ти е преко сили да се юркаш
с домакинството, охлаби газта,
ако мъжът ти не се занимава с
домакинството, не си го слагай
на сърце. Нещата ще си влязат
в релсите. Дишай дълбоко!
Виж целия пост
# 10
Да не прозвучи грубо - аз такъв търтей у дома не бих търпяла  Naughty
Значи ти се скъсваш от бачкане, като се прибереш, чистиш, готвиш и гледаш детето, а той иска да чистиш още повече и не е доволен  Close
Имах един такъв, ръцете му бяха заврени..... и пак аз работех. Неговото самочувствие падна, а нивото на скандалите се вдигна. После видя вратата от вън.
Ти си решаваш как да я карате, но нормално ли е ти да си с панталоните в семейството?
П.П. Той защо не почне работа?
Виж целия пост
# 11
             И аз не бих търпяла  Sick. Да започне работа  Crossing Arms..
Виж целия пост
# 12
ами ние се уговорихме 4е 6те по4не като иска ама малката като тръгне за ясла...4е баба и не е в  състояние да поеме отговорността да я гледа по цял ден..за някои-друг 4ас да ..ама за цял ден-на възраст е жената и ще и е тежико....като си бяхме двамата вкащи не му се бачка6е а сега му се приработи..ама уговорката е до 2г. поне да я гледа а после като тръгне на дом4е да работи каквото 6те ..ако иска и в чужбина да ходи
Виж целия пост
# 13
Все пак от 4г насам той ме издържа...о6те докато бяхме гадженца хехе
Виж целия пост
# 14
А защо и сега не почне надомна работа като толкова му се работи?
Като неможе бабата да ви помага, има детегледачки.
Не е въпроса кой кога е издържал, а в отношението.
Ако е искал чистачка в къщи ( защото смята, че ти не го правиш достатъчно ), е нямало нужда да си търси съпруга.
Извинения за всяка ситуация има много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия