Козметиката на Арома

  • 4 272
  • 17
Доволни ли сте от козметиката на Арома?От няколко места ми похвалиха кремчетатата?Аз към българската съм по резервирана,но може и да греша.
Виж целия пост
# 1
 Не,не съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Малко неща съм ползвала- маска, тоалетно мляко, тоник -  не ми харесаха.
Виж целия пост
# 3
Не ми харесва, а от един крем с Q10 се обринах ужасно. От българските харесвам кремовете с роза на "Българска роза" и продуктите с ройбос на Талодерма.
Виж целия пост
# 4
И аз не съм доволна от продуктите им.
Виж целия пост
# 5
Аз бях доволна от PURE серията им....но когато смениха опаковката и качеството се влоши и в момента не съм доволна
Виж целия пост
# 6
Аз също не съм доволна! Sad
Виж целия пост
# 7
МАЙ НЯМА ДОВОЛНИ....... newsm11
Виж целия пост
# 8
Аз съм доволна от маската на Арома PURE.Ухае приятно и кожата става мека и нежна. Peace
Виж целия пост
# 9
Нямам спомен да съм пробвала някой техен продукт  Rolling Eyes не мога да кажа.
Виж целия пост
# 10
Аз съм ползвала само един техен крем и беше  Sick Но,имам приятелка с много чувствителна кожа и казва,че само с Арома се чувства добре.. newsm78
Обаче наскоро чу от една приятелка,че продуктите им се тествали от персонала на фирмата, без клинични тестове и т.н. Колбите се забъркват и изпробват от тамошните хора..Което ме потресе,ако е истина! В това обаче не мога да бъда сигурна,така че да не стават спекулации.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз съм ползвала само един техен крем и беше  Sick Но,имам приятелка с много чувствителна кожа и казва,че само с Арома се чувства добре.. newsm78
Обаче наскоро чу от една приятелка,че продуктите им се тествали от персонала на фирмата, без клинични тестове и т.н. Колбите се забъркват и изпробват от тамошните хора..Което ме потресе,ако е истина! В това обаче не мога да бъда сигурна,така че да не стават спекулации.  bouquet
Изобщо не желая да си правя опити с такива козметики. Бях си взела маската  Арома Pure, козметичката ми обаче каза, че незнайно защо, тази маска не почиства, а напротив, запушва още повече кожата. Бг козметика бих пробвала само Талодерма и то заради отзивите в този форум.
Виж целия пост
# 12
..... Бг козметика бих пробвала само Талодерма и то заради отзивите в този форум.

Освен Талодерма, харесвам ДеВа,а съм чувала хубави неща и за Елеа. Като качество отговаряла на европейските стандарти...
Виж целия пост
# 13
Ако искаш да пробваш нещо нашенско българско по добре продуктите на Дева. Ползвала съм дневен и нощен крем и мога да кажа, че съм доволна. Шампоаните им също не са лоши.
Виж целия пост
# 14
пробвала съм от техните продукти сапуните, почистващите кърпички и тоалетните млека  и не са никак лоши  Peace тоалетното мляко, което аз ползвах беше даже мн добро

а също си бях купила и техен лакочистител - с рициново масло ли беше, с какво - не помня, ама беше мноооого добре за ноктите. нито веднъж не ми се бяха изсушили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия