Кожни образувания

  • 930
  • 1
През пубертета и после през бременността по кожата ми се появиха някаки особени образувания. Мисля, че са обикновени папиломи, но не съм сигурна. Представляват топченце кожа, захванато с краче за кожата. На цвят са по-тъмно кафяви или като цвета на кожата, на размер някои по-големи, други съвсем незабележими, някои са по-плоски. Намират се основно по врата. Някой има ли подобен проблем? Какво всъщност е това, премахва ли се, как, опасно ли е? Питам, защото едно от тези е доста голямо, на врата ми е  и направо ме е срам да се покажа през лятото с отворено деколте, все го скривам с косата си, абе като трън в очите ми е  Close  Twisted Evil и много ми се иска да го махна.
Виж целия пост
# 1
И аз имам нещо такова отдалу на брадичката.Нещо ,като топченца,но няколко на едно място и малко по-тъмни от другата кожа.Преди години ходих на кожен и ми каза,че е някакъв вид брадавица.Гори го с течен азот и стана по-малко.Каза след две седмици ако не се е махнало напълно да отида още веднъж да го изгори ,но аз така и не намерих време.От тогава не е пораснало павече.Все така си стои.Каза също,че не е нещо сериозно,ами -козметичен дефект.
 Процедурат може да се извърши и от козметик,но първо трябва да се консултираш с дерматолог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия