хъркат ли мъжете ви????

  • 3 416
  • 62
Интересувам се дали има хъркащи съпрузи/съпруги и как се справяте с този проблем. Нашия тати от скоро почна да хърка и сме го заточили в хола на дивана Mr. Greenама аз си го искам в креватчето до мен  luvbedи на него не му е приятно далеч от мен ама като хърка и немога да спя от него.Преди хъркаше но много слабо и не ми пречеше толкова ама сега се засили и не се търпи вече Tiredхъркането лекува ли се изобщо??????и свързано ли е с качване на килограми,че нашия тати беше съпричастен с мен като бременна и наддаде доста Joy
Виж целия пост
# 1
Мисля, че е свързано с качените килограми, но има и други предпоставки. Мойто мъж не хърка или мнооого рядко, но той си е с бесен синузит...

Предишният ми приятел хъркаше като дъскорезница, спасение не открих...  Tired
Виж целия пост
# 2
Абсолютно съм съгласна за килограмите!!!

Другото, което съм забелязала е, че когато е по-уморен, тогава шансовете ми да не мигна цяла нощ са по-големи. Но килограмите остават главен фактор, поне при Кронки.

(Една бърза идея ще ти дам - бях забелязала, че когато му прехвърля на него да е дежурен за децата - хъркането значително намалява, но после има оплакване от недоспиване и виж горния пасаж)
Виж целия пост
# 3
Мисля, че е свързано с качените килограми, ....

И със количеството изпит на вечеря алкохол  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Интересувам се дали има хъркащи съпрузи/съпруги и как се справяте с този проблем. Нашия тати от скоро почна да хърка и сме го заточили в хола на дивана Mr. Greenама аз си го искам в креватчето до мен  luvbedи на него не му е приятно далеч от мен ама като хърка и немога да спя от него.Преди хъркаше но много слабо и не ми пречеше толкова ама сега се засили и не се търпи вече Tired
Все едно аз съм го писала.
Много ме дразни като се разхърка Twisted Evil Tired
Виж целия пост
# 5
Ами, срам не срам, но не знам дали мъжът ми хърка... Аз все заспивам преди него, а като заспя и реактивен самолет до ухото ми да каца, пак няма да чуя......
Ама понякога, като заспи в неделя следобед на дивана, похърква малко
Виж целия пост
# 6
Ами, срам не срам, но не знам дали мъжът ми хърка... Аз все заспивам преди него, а като заспя и реактивен самолет до ухото ми да каца, пак няма да чуя......
Ама понякога, като заспи в неделя следобед на дивана, похърква малко


Аааа, от хъркане се събуждам по принцип, вече е установено със сигурност. Както и от скърцане със зъби, т'ва е още по-голям ужас... ooooh!
Виж целия пост
# 7
Забелязала съм че мъжът ми хърка само ако вечер е пил повече алкохол и не се трае от хъркане  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Хърка-да. EmbarassedПостоянно го побутвам да се обърне на една страна-само тогава спира. luvbed
Виж целия пост
# 9
откакто е надал хърка, даже в момента го чувам от другата стая, където спи сега с детето.
Но и аз когато #2gunfire заспа не могат с нищо да ме събудят. Ако не е мъжо детето няма да чувам, даже когато се разплаче newsm78
Виж целия пост
# 10
 Хърка. Мен в началото много ме изнервяше, но сега като че ли посвикнах. Иначе при нас помага по-висока възглавница, да не спи по гръб-тогава е най-страшно Laughing , понякога го обръщам на другата страна и спира. Обаче ако е пийнал-няма спасение Crazy
Виж целия пост
# 11
Слава Богу, не  Praynig Понякога, когато е много изморен, похърква, но след смяна на позата млъква. Но има ли смелост да продължи  Mr. Green Знае, че не понасям никакви смущаващи съня ми звуци и скорострелно ще излети към дивана в другата стая  Naughty
Виж целия пост
# 12
Слава Богу, не  Praynig Понякога, когато е много изморен, похърква, но след смяна на позата млъква. Но има ли смелост да продължи  Mr. Green Знае, че не понасям никакви смущаващи съня ми звуци и скорострелно ще излети към дивана в другата стая  Naughty
и при нас е така

интересно ми е а вие хъркате ли?
защото не отдавна,той ме бил чул да хъркам леко,аз веднага се оправдах,че са били хрипове  Mr. Green ама не се знае!може найстина да са били  Thinking
Виж целия пост
# 13
Интересувам се дали има хъркащи съпрузи/съпруги и как се справяте с този проблем. Нашия тати от скоро почна да хърка и сме го заточили в хола на дивана Mr. Greenама аз си го искам в креватчето до мен  luvbedи на него не му е приятно далеч от мен ама като хърка и немога да спя от него.Преди хъркаше но много слабо и не ми пречеше толкова ама сега се засили и не се търпи вече Tired
Все едно аз съм го писала.
Много ме дразни като се разхърка Twisted Evil Tired

И аз се присъединявам към тази група. Но освен че аз не можех да спя, събуждаше и детето. Аз започвах да будя него да не хърка и на сутринта никой не беше наспан. hahaha И откакто татко ни спи в другата стая, всички са спокойни.
Колкото до килограмите - май оказват влияние, но миналото лято мъжа ми отслабна с 20 кг. и да ви кажа не хъркаше по-малко.  Joy
Виж целия пост
# 14
интересно ми е а вие хъркате ли?...

Понякога хъркам, да. Имам трета сливица, която периодично ми прави проблеми; имам и  синузит. И когато и двете неща са налице... просто няма как да не хъркам  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия