Ако можехте да избирате кого бихте вкарали в VIP BROTHER 2 ?

  • 2 427
  • 69
Кои известни личности бихте искали да видитите в новия формат на шоуто?
Виж целия пост
# 1
Известни форумки бих искала да видя аз  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
 Mr. Green Ивайло Христов   Mr. Green

И ще пращам и смс-и, и хабери, и фен сайт ще открия да спечели човекът колко стотин бона Simple Smile

Еех...
Виж целия пост
# 3
Катето Евро - много свежа и естествена дама. И винаги е горе на черешата Mr. Green
Виж целия пост
# 4
            Оставям си правото да се самоцитирам от другата тема и да си допиша вече направените няколко селекции по-късно. Засега само ще погледна другите.
Виж целия пост
# 5
Део  Peace по възможност без Лора Караджова!
Виж целия пост
# 6
Лили Иванова
Виж целия пост
# 7
Христо Стоичков. Ще мога да гласувам срещу него колкото си искам.
Виж целия пост
# 8
Азис и Китаеца  Laughing
Дори могат и да "родят" в къщата....   Wink
... а дори и да се разведат  Thinking
Виж целия пост
# 9

Няма толкоз място там,ако ме разбираш Mr. Green То само за нея ще трябва една отделна къща,че то ще са тоалети,ен броя куфари с гримове,а и нада ли някой ще извади толкова пари за да и гледа сеира Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Милен Цветков, разбира се.
За мен, той е една от най-интересните личности в публичното пространство. Но не бих го мъчила да стои цял месец в атмосферата на слабоумие и надувки, която предвиждам че ще се оформи отново, защото си личи, че е свободолюбиво момче  ...

Поради алтруизма си, ще го оставя да си прави "каквото иска" (като в един от любимите ми вицове ) и ще остана с надеждата, че все някога ще променят часа на излъчване на неговото предаване , за да мога да му се кефя.


Виж целия пост
# 11
Аз искам и Иво Танев- интересно ми е да го видя как си боядисва косата в синкаво  Wink
Виж целия пост
# 12
Аз искам и Иво Танев- интересно ми е да го видя как си боядисва косата в синкаво  Wink
Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
лили иванова
просто не им завиждам на останалите Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Нели от Туистър  Twisted Evil
Милко Калайджиев
Проф.Вучков
Боби Турбото
Лейди Би

Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия