цветни печатчета

  • 1 375
  • 18
напоследък сме луди по рисуване и други такива цветни работи, хрумна ми че съм виждала цветни детски печати с животни някога. Вие виждали ли сте? Къде? и въобще нещо интересно за рисуване оцветяване
Виж целия пост
# 1
ето ти едни, не са с животни обаче
Виж целия пост
# 2
Цветни печатчета съм виждала в магазина на Биг шоп на Симеон, на 10 метра от Мария Луиза
Виж целия пост
# 3
Виж целия пост
# 4
как се слага картинка
http://www.atrakcion.com/images/tcm/7562big1.jpg
Виж целия пост
# 5
В Хиполенд. Май бяха 24 бр. за около 8 лв. Ама за бройката не съм сигурна. Аз лично от там купих. Цветни са, вътре има и тампон с червено и синьо мастило.
Виж целия пост
# 6
Имаше е ТСМ-ски такива. Peace
Виж целия пост
# 7
В Хиполенд. Май бяха 24 бр. за около 8 лв. Ама за бройката не съм сигурна. Аз лично от там купих. Цветни са, вътре има и тампон с червено и синьо мастило.

Такива купих, но детето много се маже с тях, а и цялата къща и ги изхвърлих.
Виж целия пост
# 8
И в каталога на Avon има такива, аз се чудех, но не исках да рискувам да се омажем, още май сме мънички.
Виж целия пост
# 9
Точно преди няколко дни купих печатчета от Бонжур, но не са само с животни. Има кола, слънце, чайка..........
Виж целия пост
# 10
В София прес има в борсите
Виж целия пост
# 11
Има и в книжарниците,най-различни модели,дори и тампони с мастило разноцветно!
Виж целия пост
# 12
Ние имаме от тези 24 бройки може би, със синьо и червено мастило. Нашите обаче са доста малки и картинките не стават много добре.
Моят съвет е да си купите от по-големият размер, дори и да са по-малко на брой.
Аз съм ги купувала от Метро.
За рисуване и оцветяване ти препоръчвам книжка с шаблони, дъщеря ми много се занимава с нея. На принципа на пласмасовите шаблони с фигурки.
Също и шаблоните-освен геометрични фигури има и със животни.
Малката обича да оцветява, маца, маже Laughing от гипсовите фигурки, където са за оцветяване. Не казвам, че стават особено подходящо оцветени : Laughing...
Виж целия пост
# 13

За рисуване и оцветяване ти препоръчвам книжка с шаблони, дъщеря ми много се занимава с нея. На принципа на пласмасовите шаблони с фигурки.
Също и шаблоните-освен геометрични фигури има и със животни.

   Звучи интересно!Има ли ги по вс.книжарници,т.е.популярна стока ли са???Така ли да ги обясня на продавачките,че да ме разберат какво търся???
  От Кауфланд за 2,50лв.,50 броя малки картинки на животни,като в горния ъгъл има и съответната латинска буква,с която започва името на жив-то.Има малка мастилница с червено мастило.Има и 6 малки моливчета в комп-та.И цялата китайска работа за 2,50!Веднага ги купих и съм доволна, че мастилото лесно,само с вода ,се измива от ръце,врати,мебели....Препоръчвам!
Виж целия пост
# 14
В Симба има.Почти съм сигурна,че в Хиполенд са същите-все пак зареждат от Симба.За щена обаче нищо не мога да кажа,нямам спомен дори дали съм я поглеждала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия