като се разшири таза

  • 5 204
  • 62
Мами с опит, кажете като ви се разшири таза при бременноста, после прибра ли се? Аз съм много слаба и нося дънки номер 25 и знам, че няма да се размина без това, ама дали някога пак ще влезна в старите си джинси? Много ще е грозно да кача номера и да се клечат някви тънки крака в тях с огромен ханш   Sad
Виж целия пост
# 1
По принцип казват, че до една година от раждането тазът си връща предишните размери. Макар че при мен аз не мога да намеря някаква съществена разлика от преди бременността и сега.
Виж целия пост
# 2
    Надявам се така да е!Родих съвсем скоро и чакам да се "прибера"  в старите си дрехи.
    Родилите ми приятелки твърдят,че са си възвърнали предишните форми,така че сигурно е възможно да си облечеш дънки номер 25 отново!
    Успех!
Виж целия пост
# 3
преди да родя бях като скакалец , носех даже не 25 а 24 номер , може да се посмеете но полички от детски магазин съм си купувала , след като родих носех 26 номер и бях на същите кила както преди да родя , сега се моля поне 27 да нося  Crazy ама качих някое друго килце и още не съм смъкнала нито едно  та ще видя кога ще се вмъкна в стари дънки  Sick
Виж целия пост
# 4
Моя не се прибра Sad
Виж целия пост
# 5
Аз в 6-тия месец реших да пробвам да си обуя едно дънки и успях да го надяна само до колената #Crazy. Не че бях толкова надебеляла колкото цялата структура ми се беше променила, все едно бях друг човек. Направо се изумих и бях убедена, че никога няма да си възвърна старите форми. Да ама не. 4 месеца след като родих си влязах и в най-тесните панталони!Явно всичко си идва по местата рано или по-късно! Laughing
Виж целия пост
# 6
Аз нося 27 номер и съм висока 172.
Родих нормално, бебето беше 3600 и около 3 месеца след раждането бях в старите си дънки.
Виж целия пост
# 7
Това с разширяванео на таза е относително, не се тревожи излишно.
Виж целия пост
# 8
От близо месец си влизам във всички дрехи от преди да забременея. Peace
Доста време мина докато си върна предишните форми. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Аз бързо се побрах в старите си дрехи. Не виждам някаква съществена разлика. И аз знам че след около година уж се връщат размерите.
Виж целия пост
# 10
Вече почти 4-ти месец си смъкнах килцата но таза си ми е още широк.Не смея да се пробвам в старите си дънки. Mr. Green Sick
Виж целия пост
# 11
5 месеца след като родих се побрах в старите си дънки, а още на 3-я си  бях върнала килограмите.Така че-споко.Всичко си идва по местата Wink
Виж целия пост
# 12
И аз така съм чувала, че около година след раждането тазът си възвръща предишните размери.
Виж целия пост
# 13
Моя остана малко по широк, и аз нося 26 номер дънки сега се събирам само в такива с много ниска талия, а от другите ми трябва 27 ама в ханша са добре а надолу грозна гледка  Sad
Виж целия пост
# 14
НЕ се разширява таза, увеличава се обиколката на ханша но заради натрупаните мазнини!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия