А какво би станало, ако...

  • 1 002
  • 15
А какво би станало ако във фризер сложим включена ютия? Кой ще победи?

Хм, верен на изследователската си страст, или както казваше една от бившите ми жени (не помня коя от всички и коя поред беше): "Не си надраснал късите си панталонки!", аз реших да направя този основополагащ нова наука експеримент. За целта се снабдих с необходимите дреболии, нужни за експеримента, а именно:
1. Фризер
2. Ютия
3. Кварцов хронометър
4. Метереологичен термометър
5. Комплект за първа помощ

Резултатът надмина всички мои перверзни очаквания. Ютията на двайсет и петата минута размрази фризера. Аз леко прибързано я обявих за победител. Преди това във фризера се беше получила идеална сауна, но нещо от тази сауна влезе в ютията и на трийсетата минута тя даде на късо. Фризерът веднага се възползва от създалата се суматоха и замрази вратата. За победител обявявам фризера. А сега ще взема комплекта за първа помощ и ще се опитам някакси да обясня с научни доводи на настоящата ми жена (как ли се казваше пък тя?) ползата от този експеримент за цялото човечество. Тя ще ме изслуша любовно, както винаги...
Виж целия пост
# 1
Даааааа,подозренията ми се потвърдиха...
Виж целия пост
# 2
Ти от клубовете на дир-а ли долетя или избяга от визитация?  newsm78
Виж целия пост
# 3
Даааааа,подозренията ми се потвърдиха...
Интересен подпис имаш... Какви ли асоциации бих си направил, ако първо прочета него, а после и твоя пост... Но за това в друга тема (ей, много ме кефи да пиша в скоби и също така да пиша нови теми)
Виж целия пост
# 4
Яката работа ...
Виж целия пост
# 5
ще се опитам някакси да обясня с научни доводи
на настоящата ми жена (как ли се казваше пък тя?)

Младежо, това не говори добре за теб.
Виж целия пост
# 6
....Младежо, това не говори добре за теб.

 Mr. Green..... и за нас, че му се връзваме  Whistling
Виж целия пост
# 7
 newsm78
Виж целия пост
# 8
Това последовател на Жорката ли е или просто роднина? Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Не!Той явно просто е провокатор!
Виж целия пост
# 10
Това последовател на Жорката ли е или просто роднина? Twisted Evil

Кой е по-шлифован, м?
Чакаме да дойде Буба
и да каже, разбира тя.
Виж целия пост
# 11
Виждам човек експериментатор си ти, на ме не ми стиска, давам ти ноу-хауто, а ти пробвай- какво става като бръкнеш с два пръстта в контакта.
 С нетърпение чакам увлекателното обяснение на този експеримент.
Виж целия пост
# 12
Кифло, търпиш ли конкуренция
на фризурата си, това ще стане.
Виж целия пост
# 13
Тръпнем в очакване....
Виж целия пост
# 14
Кифло, търпиш ли конкуренция
на фризурата си, това ще стане.
Да бе да от къде си сигурна, може и да се накъдри, може пък нищо да не стане,  100jЕn4о е широка душа ще пробва и ще ни разкаже някак си усещам, че мога да му вярвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия