за готовите сокове

  • 3 920
  • 21
Здравейте мами,
интересува ме вашето мнение за готовите сокове.Нашата педи ми препоръча засега да не давам на Косьо сок от моркови, защото били бъкани с нитрати, така че сме само на ябълки (понеже имаме още 5-6 "селски"). Когато свършат обаче се чудя дали да купувам от магазина или да взема направо готов яб. сок. Вече купих един на Hipp (много харесваме чая на тази марка, та затова реших и сокът да е от нея).
Какво практикувате вие? И ако залагате на готовите сокове, кои фирми препоръчвате (съответно върло отхвърляте)?
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Аз съм взимала на Хип и съм доволна а и те са обработени специално за бебета.
Виж целия пост
# 2
Аз съм давала само на Хип.
Виж целия пост
# 3
Не давам готови сокове, правя си фрешчета от ябълки, круши и моркови и банани... Чувала съм го това за нитратите, но предпочитам прясно изстискан сок пред всеки консервиран.
Виж целия пост
# 4
Аз съм давала и Хип и Гербер.
Дона повече хареса сокчетата на Гербер - давала съм досега  сок"ябълка", сок"ябълка и круша", сок"ябълка и бяло грозде", сок"круша".
Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 5
Аз съм давала на Хип и на Ганчев, но много рядко.
Всеки ден правя сокчета със сокоизстисквачка - от ябълки, моркови, портокал, круши, каквото имам. Предпочитам ги пред готовите.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: k_mamma
Аз съм давала на Хип и на Ганчев, но много рядко.
Всеки ден правя сокчета със сокоизстисквачка - от ябълки, моркови, портокал, круши, каквото имам. Предпочитам ги пред готовите.


и аз
Виж целия пост
# 7
Наскоро четох в едно списание, че се препоръчват готовите сокове, защото със сигурност (поне на добрите фирми) плодовете не са обработвани химически и се приготвят при строг контрол. Аз давам от два дни на дъщеря ми сок от ябълка на Хип, и все още нямам някакво определно мнение - за сега й харесват и добре й понасят, пък ще видим като увеличим количеството.
Виж целия пост
# 8
Аз съм давала сок на HIPP от сини сливи, но изобщо не искаше да го пие.
Виж целия пост
# 9
сокчета на Hipp, Semper, Gerber - то и без това сега на пазара няма кой знае какво разнообразие на плодове.
А като им е сезона -  сокчета от прясно изцедени плодове.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Sim
Наскоро четох в едно списание, че се препоръчват готовите сокове, защото със сигурност (поне на добрите фирми) плодовете не са обработвани химически и се приготвят при строг контрол. Аз давам от два дни на дъщеря ми сок от ябълка на Хип, и все още нямам някакво определно мнение - за сега й харесват и добре й понасят, пък ще видим като увеличим количеството.


Да. И не ги пръскат, а използват калинки и птици за защита от вредители rotfImbo  rotfImbo  rotfImbo
Виж целия пост
# 11
Давам съмо на Хип, страхотни са а и Марти много ги харесва. Освен тях сега започнах да  давам и настърган пресен плод, като редувам, ябълка, банан, киви, круша, мандарина.
Виж целия пост
# 12
Бобо пие сок 2 пъти на ден - като единия път е домашно приготвен а другия готов. Давам, Хип и Гербер, а понякогха и на Ганчев.
Като порасне още малко и мога да му права всякакви сокове ще е предимно на домашни.
Виж целия пост
# 13
Давам му само на Хип или Гербер.Сутрин пие прясно изцеден следобед готов Wink
Виж целия пост
# 14
Давам сок на Хип!На дъщеря ми много и харест!!! #Milti
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия