Моля за съвет!На 1 годинка се буди да суче по 2-3 пъти през нощта!

  • 341
  • 2
Здравейте ,предполагам не е нужно да казвам колко наистина полезен е този форум като източник на информация за всички майки.Благодарение на вас кърмя вече над годинка .Приятно ми е да го правя сутрин и вечер ,понякога и през деня,вечер заспива на цица няма лошо само че проблема е нощното кърмене SickЗначи буди се всяка вечер по едно и също време,мога да си сверявам часовника,-в 1.30,давам и да суче,заспива на цицата после не мога да я върна в леглото ,като се усети че я слагам и се събужда и така процедурата продължава 30 мин до час ,понякога се предавам и я взимам в моето легло,но това у нас не е удобно защото за татито няма място! Cryслед това ако я сложа успешно се буди към 4-5 и всичко се повтаря.Преди като се будеше и давах шише с нацедена кърма ,и нямах тези проблеми за 5 мин.всичко приключваше,но вече не мога да цедя по цяло шише,защото отдавна не съм цедила ,а и не искам пак да си увеличавам лактацията.Моля ви помогнете със съвет!  bouquetВярно че растат зъби,но не вярвам от болка да се буди по едно и също време по скоро е като навик според мен и то по скоро за гушкане и ползва цицата за беберон. SickМного ми е тежко вече прекалено дълго време немога да събера и 5 часа без пекъсване да спя изнервена съм много!Помагайте!!! #Crazy
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Виждаш дъщеря ми колко е голяма и все още почти всяка вечер се буди ,за да суче,макар,че при нея е по-скоро сучене за приспиване.А доскоро се будеше по няколко пъти нощем.На мен ми тежеше,защото започнах работа още ,като тя беше на 1,8г.Ако ти не работиш,можеш да си поспиваш през деня с нея.Повечето кърмачета се отказват от нощното сучене около или малко след1,6г.При теб всъщност трудностите идват оттам ,че не можеш да си взимаш дечко при теб в леглото.Опитай се да измислиш някакъв вариант да сте заедно на леглото.Не можеш ли да придърпаш кошарката и до вашата спалня?И за мен не е добре сега да се опитваш да я отучваш да суче нощем.Все пак сигурно си имате още неизлезли зъбки.
.
Виж целия пост
# 2
и ние се будим и го отдавам не толкова на зъби, а на навик. сега горчиво съжалявам, че не я отучих от това овреме. Cry
като почна работа не ми се мисли как хем ще работя, хем няма да спя Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия